Michał Ziętek na turnieju Szachy Dla Wszystkich - Poznajemy Krzemionki

W sobotę, 3 września 2022 r. Michał Ziętek wziął udział w turnieju szachowym Szachy Dla Wszystkich - Poznajemy Krzemionki.

Turniej został rozegrany na dystansie 9 rund, tempem 10'' + 5'.

W grupie do 14 lat, wśród 14 zawodników Michał zajął 4. miejsce, uzyskując 6 punktów (5 wygranych, 2 remisy i 2 przegrane). Zawodnik, który zajął 3. miejsce, również zdobył 6 punktów, jednak miał lepszą punktację pomocniczą niż Michał.

Turniej odbył się w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie „Krzemionki” w Sudole k. Ostrowca Świętokrzyskiego.

Grzegorz Ziętek