Menu odnośników dodatkowych

Protokół obrad Jury XI Ogólnopolskiego Biennale Plastyczno-Fotograficznego Dzieci i Młodzieży „Przyroda”

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 11 czerwca 2022 r. o godz. 12:00 w Resursie Obywatelskiej w Radomiu, ul. Malczewskiego 16.

Serdecznie zapraszamy laureatów i wszystkich zainteresowanych.


PROTOKÓŁ

W dniu 09.05.2022 roku, w MDK im. Heleny Stadnickiej ul. Słowackiego 17 w Radomiu, odbyło się posiedzenie komisji konkursowej

XI Ogólnopolskiego Biennale
Plastyczno-Fotograficznego
Dzieci i Młodzieży
„Przyroda”

Na konkurs wpłynęło 791 prac z 52 placówek oraz 8 zgłoszeń indywidualnych.

Jury w składzie:

  • art. plastyk Elżbieta Raczkowska, Resursa Obywatelska Radom,
  • art. plastyk Małgorzata Jagielska, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" Radom,
  • art. plastyk Marcin Kucewicz, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" Radom,
  • art. fotografik Sebastian Klochowicz, ZPAF

przyznało 45 nagród i wyróżnień, oraz 159 kwalifikacji do wystawy 117 autorów. Jury szczególną uwagę zwróciło na wysoki poziom prac fotograficznych.

Prace plastyczne

 

Kat I (do 6 lat):

NAGRODY:

  • Hanna Cyrwus, lat 6, „Kaczki”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Barbara Janik, lat 6, „Ja i przyroda”, opiekun artystyczny: Agata Musiał-Janik, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Gabriela Czajka, lat 6, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

WYRÓŻNIENIA:

  • Jan Stanowski, lat 6, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafinek w Nowym Targu
  • Oliwia Rudozfi, lat 5, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafinek w Nowym Targu
  • Michalina Ćmiel, lat 6, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

KLASYFIKACJE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ:

  • Nina Pytka, lat 6, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Aniela Korol, lat 6, „Rybki”, opiekun artystyczny: Paweł Oleszkiewicz, Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
  • Martyna Dobrzyńska, lat 5, „Podwodne królestwo”, opiekuni artystyczni: Romana Krakowska, Zofia Zaczek, Pałac Młodzieży, Dziecięca Akademia Sztuki w Bydgoszczy
  • Milena Michalska, lat 4, „Koci spacer”, opiekuni artystyczni: Romana Krakowska, Zofia Zaczek, Pałac Młodzieży, Dziecięca Akademia Sztuki w Bydgoszczy
  • Agata Steinhagen, lat 5, „Leśna rodzinka”, opiekuni artystyczni: Romana Krakowska, Zofia Zaczek, Pałac Młodzieży, Dziecięca Akademia Sztuki w Bydgoszczy
  • Szymon Kasiniak, lat 6, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafinek w Nowym Targu
  • Antoni Górniak, lat 6, „Przyroda”, opiekun artystyczny: Marzena Pomiaw-Rabiasz, Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem
  • Jan Fryźlewicz, lat 6, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafinek w Nowym Targu
  • Antonina Będzińska, lat 6, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

 

Kat II (7-10 lat):

NAGRODY:

  • Kamila Kulczak, lat 9, „Gatunki ptaków chronionych”, opiekun artystyczny: Wojciech Haberek, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Marta Białońska, lat 10, „Przyroda”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Tymon Czajka, lat 8, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

WYRÓŻNIENIA:

  • Marcin Konert, lat 9, „Wróbel”, opiekun artystyczny: Danuta Landowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie
  • Małgorzata Kasiniak, lat 8, „Ptaki”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Zuzanna Novobilska, lat 10, opiekun artystyczny: Elżbieta Barciszewska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

KLASYFIKACJE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ:

  • Marcelina Wróbel, lat 9, „Przyroda”, opiekun artystyczny: Agnieszka Żuk-Słabek, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie
  • Anna Tarkowska, lat 7, „Ptaki Amazonii”, opiekun artystyczny: Elżbieta Prokop, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie
  • Olga Gąsior, lat 7, „Koala Aniela z rodziną”, opiekun artystyczny: Kamila Śpiewla-Kasperek, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Mateusz Godek, lat 7, „Papuga”, opiekun artystyczny: Elżbieta Prokop, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie
  • Jowita Lorek, lat 8, opiekun artystyczny: Agata Rolka, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Wiktoria Rybicka, lat 8, „Domek”, opiekun artystyczny: Małgorzata Kruk, Szkoła Podstawowa nr 3 w Żyrardowie
  • Julia Szymańska, lat 9, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Mikołaj Szczęsny, lat 8, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Lena Pytka, lat 8, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Julian Jaborski, lat 7, „Barwy lasu”, opiekun artystyczny: Katarzyna Juras, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Żoliborz” w Warszawie
  • Łucja Kasiniak, lat 10, „Wrony”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Bartosz Wrona, lat 7, „Wiewiórka”, opiekun artystyczny: Agnieszka Żuk-Słabek, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie
  • Emilia Cyrwus, lat 9, „Ptaki” opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Jan Bryja, lat 9, „Kosiarz”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Kinga Figura, lat 10, opiekun artystyczny: Agata Chojnacka-Pyrgiel, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Szymon Kasiniak, lat 7, „Mewa”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Sonia Włodek, lat 10, opiekun artystyczny: Agata Chojnacka-Pyrgiel, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Nina Zaczyk, lat 10, opiekun artystyczny: Agata Rolka, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Mateusz Pancerz, lat 10, „Pośród drzew”, opiekun artystyczny: Wojciech Haberek, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Natalia Podkanowicz, lat 8, „Przyroda”, opiekun artystyczny: Anna Jagoda Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Marcelina Szarowicz, lat 9, „Ptaki w tęczowym lesie”, opiekun artystyczny: Anna Musiał-Janik, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Gabriela Skrzypiec, lat 10, „Łany zbóż”, opiekun artystyczny: Anna Skierska-Jurczak, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Jakub Łochowski, lat 10, „W bocianim gnieździe”, opiekun artystyczny: Barbara Glimasińska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Pionkach
  • Weronika Kropkowska, lat 9, „Jemiołuszka”, opiekun artystyczny: Danuta Landowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
  • Franciszek Malmon, lat 9, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Zuzanna Gąsior, lat 9, „Potęga przyrody”, opiekun artystyczny: Wojciech Haberek, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Lena Rynkiewicz, lat 9, „Jesień”, opiekun artystyczny: Danuta Landowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
  • Nadia Kruczkowska, lat 9, „Natura”, opiekun artystyczny: Katarzyna Juras, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Żoliborz” w Warszawie
  • Iga Czarnecka, lat 10, opiekun artystyczny: Anna Podsiedlik, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
  • Marcel Szczęsny, lat 9, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Małgorzata Stępień, lat 7, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Lilia Matula, lat 8, „Jeżyk”, opiekun artystyczny: Anna Musiał-Janik, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Newa Frańczak, lat 7, „Bocian czarny”, opiekun artystyczny: Agnieszka Żuk-Słabek, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie
  • Maksymilian Jędryka, lat 8, „Spotkanie”, opiekun artystyczny: Antoni Reszkiewicz, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Jan Miłosz, lat 7, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

 

Kat III (11-14 lat):

NAGRODY:

  • Maciej Stępień, lat 14, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Florian Zugaj, lat 13, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Paulina Gajewska, lat 12, opiekun artystyczny: Agata Rolka, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Sara Ptak, lat 11, „Sikorki”, opiekun artystyczny: Renata Kubiesza, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

WYRÓŻNIENIA:

  • Dagmara Makowska, lat 13, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Monika Spodniewska, lat 14, opiekun artystyczny: Elżbieta Krzywicka, Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
  • Weronika Chemperek, lat 11, „Sowa o blasku księżyca”, opiekun artystyczny: Kamila Śpiewla-Kasperek, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

KLASYFIKACJE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ:

  • Aleksandra Stępień, lat 11, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Laura Bulińska, lat 11, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Maciej Borkowicz, lat 11, opiekun artystyczny: Henryka Lech, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Liliana Jeszka, lat 13, „Dzięcioł”, opiekun artystyczny: Danuta Landowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
  • Zofia Peloso, lat 11, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Natalia Zalewska, lat 13, „W lesie”, opiekun artystyczny: Agnieszka Zieleniak, Szkoła Podstawowa w Krężnicy Jarej
  • Lidia Stefańska, lat 11, „Lis”, opiekun artystyczny: Danuta Landowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie
  • Aleksandra Bielińska, lat 11, opiekun artystyczny: Elżbieta Starek, Szkoła Podstawowa nr 18 w Lublinie
  • Julia Brzezińska, lat 14, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Julia Kossakowska, lat 12, opiekun artystyczny: Anna Podsiedlik, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
  • Anna Teszner, lat 14, „W oceanie”, opiekun artystyczny: Danuta Landowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
  • Julia Sojka, lat 13, „Zagrożone zwierzęta”, opiekun artystyczny: Katarzyna Juras, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Żoliborz” w Warszawie
  • Wiktoria Polak, lat 11, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Maria Bukowska, lat 11, „Ocean”, opiekun artystyczny: Paweł Oleszkiewicz, Centrum Kultury w Sycowie
  • Martyna Dętkoś, lat 12, „Rezerwat ochrony ścisłej”, opiekun artystyczny: Wojciech Haberek, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Milena Szarowicz, lat 11, „Kolorowe ptaki”, opiekun artystyczny: Agata Musiał-Janik, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Antonina Stępniak, lat 11, „Rafa musi przetrwać”, opiekun artystyczny: Kamila Śpiewla-Kasperek, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Aleksandra Sałachewicz, lat 12, „Ptak”, opiekun artystyczny: Elżbieta Lipska, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Żyrardowie
  • Zuzanna Wantoch-Rekowska, lat 14, „Lis na polowaniu”, opiekun artystyczny: Danuta Landowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
  • Julia Miłosz, lat 12, opiekun artystyczny: Ewa Banaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Maja Jegorow, lat 11, „Łąka”, opiekun artystyczny: Elżbieta Krzywicka, Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
  • Martyna Kałyniuk, lat 12, opiekun artystyczny: Elżbieta Barciszewska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Julia Ogorzałek, lat 14, opiekun artystyczny: Renata Kubiesza, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Martyna Szpak, lat, 12, „Burzowe morze”, opiekun artystyczny: Katarzyna Bińkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu

 

Kat IV (15-21 lat):

NAGRODY:

  • Anna Kowalczyk, lat 16, opiekun artystyczny: Agata Chojnacka-Pyrgiel, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Paulina Roś, lat 17, „Kłusownictwo”, opiekun artystyczny: Paweł Oleszkiewicz, Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnice
  • Aleksandra Mikołajska, „Dzikie gęsi”, lat 16, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

WYRÓŻNIENIA:

  • Kinga Radaj, lat 17, opiekun artystyczny: Agata Chojnacka-Pyrgiel, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Aurelia Maroszek, lat 16, , opiekun artystyczny: Agata Chojnacka-Pyrgiel, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Milena Kucińska, lat 19, „Ptak”, opiekun artystyczny: Sylwia Lich-Pogoda, Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach
  • Magdalena Kowakowska, lat 16, „Ptak”, opiekun artystyczny: Renata Kubiesza, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

KLASYFIKACJE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ:

  • Dominika Sarniak, lat 18, „Drzewo”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Wiktoria Fryźlewicz, lat 15, „Ptaki wodne”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Wiktoria Ślusarek, lat 19, „Kadr z parku zamkowego w Żywcu”, zgłoszenie indywidualne
  • Sandra Sinkowska, lat 15, „Lubelszczyzna”, opiekun artystyczny: Elżbieta Krzywicka, Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
  • Patrycja Franczyk, lat 17, „Bruk”, opiekun artystyczny: Paweł Oleszkiewicz, Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnice
  • Dominika Neska, lat 15, opiekun artystyczny: Agata Chojnacka-Pyrgiel, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • Michał Stępień, lat 15, „Polujący puszczyk”, opiekun artystyczny: Wojciech Haberek, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Nikola Proskura, lat 19, „Krokodyl”, opiekun artystyczny: Agnieszka Żuk-Słabek, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie
  • Karolina Pędzimąż, lat 16, „Słoń”, opiekun artystyczny: Maria Mrożek, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
  • Daniel Rygiel, lat 21, „Ptaki”, opiekun artystyczny: Sylwia Lich-Pogoda, Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach

 

Prace fotograficzne

 

Kat I (do 6 lat)

– brak zgłoszeń

 

Kat II (7-10 lat):

NAGRODY:

  • Wiktoria Szostak, lat 7, „Dotlenianie, jodowanie na rodzinnym spacerze”, opiekun artystyczny: Izabela Koźbiał-Stupińska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. H. Sienkiewicza w Żyrardowie
  • Anna Grabkowska, lat 10, „Ważka”, opiekun artystyczny: Aleksandra Kowaleczko, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu
  • Anna Grabkowska, lat 10, „Las”, ”, opiekun artystyczny: Aleksandra Kowaleczko, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu

WYRÓŻNIENIA:

  • Lorelai Botoroiu, lat 7, „Staję na głowie-dbam o porządek w jeziorze”, opiekun artystyczny: Izabela Koźbiał-Stupińska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. H. Sienkiewicza w Żyrardowie
  • Grzegorz Brodalka, lat 10, „Las”, ”, opiekun artystyczny: Aleksandra Kowaleczko, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu
  • Valeriia Striletska, lat 8, „Leśnicy dbają o nas, a my o las”, opiekun artystyczny: Izabela Koźbiał-Stupińska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. H. Sienkiewicza w Żyrardowie

KLASYFIKACJE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ:

  • Anna Grabkowska, lat 10, „Droga”, opiekun artystyczny: Aleksandra Kowaleczko, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu
  • Anastazja Wojnar, lat 8, „Naturalne spulchnianie gleby-dłuższy żywot lasu-świeższe powietrze”, opiekun artystyczny: Izabela Koźbiał-Stupińska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. H. Sienkiewicza w Żyrardowie

 

Kat III (11-14 lat):

NAGRODY:

  • Michał Marciszonek, lat 12, „Na emeryturze”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Nadia Rybak, lat 13, „Spotkanie”, opiekun artystyczny: Katarzyna Bińkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  • Marcel Błach, lat 12, „Umierająca natura”, opiekun artystyczny: Inga Pytka-Sobutka, Świetlica w Orońsku

WYRÓŻNIENIA:

  • Julia Borzucka, lat 14, „Relaks na wodzie”, zgłoszenie indywidualne
  • Paulina Jabłońska, lat 13, „Kiedy idzie burza”, opiekun artystyczny: Eliza Szulia, Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku
  • Paulina Jabłońska, lat 13, „Wyrzucone przez morze”, opiekun artystyczny: Eliza Szulia, Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza
  • Nadia Wójcikowska, lat 11, „Zaduma w przyrodzie”, opiekun artystyczny: Inga Pytka-Sobutka, Świetlica w Orońsku
  • Anastasija Prokopiuk, lat 14, „Lody na patyku”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie

KLASYFIKACJE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ:

  • Weronika Jabłońska, lat 11, „Czas na jesień”, opiekun artystyczny: Eliza Szulia, Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku
  • Weronika Jabłońska, lat 11, „Meduza”, opiekun artystyczny: Eliza Szulia, Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku
  • Weronika Jabłońska, lat 11, „Mikołajek nadmorski”, opiekun artystyczny: Eliza Szulia, Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku
  • Weronika Jabłońska, lat 11, „Muszle”, opiekun artystyczny: Eliza Szulia, Szkoła Podstawowa im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku
  • Wiktoria Baćkowska, lat 14, „Letnia droga”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Wiktoria Baćkowska, lat 14, „Zachód słońca”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Wiktoria Baćkowska, lat 14, „Zimowa droga”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Gloria Baćkowska, lat 11, „Zaszronione Stepy”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Gloria Baćkowska, lat 11, „Moczary”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Gloria Baćkowska, lat 11, „Droga we mgle”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Julia Baran, lat 14, „U stóp gór”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Julia Baran, lat 14, „Górską ścieżką”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Olga Baćmaga, lat 14, „Kaczki”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Zuzanna Kozieł, lat 12, „Puk puk, jest tam ktoś?”, opiekun artystyczny: Inga Pytka-Sobutka, Świetlica w Orońsku
  • Julia Szymańska, lat 13, „Stokrotki”, opiekun artystyczny: Inga Pytka-Sobutka, Świetlica w Orońsku
  • Magdalena Orzechowska, lat 12, „Magiczna mgła”, opiekun artystyczny: Katarzyna Bińkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  • Maja Wolak, lat 14, „Pszczoły”, opiekun artystyczny: Wojciech Tesarczyk, Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie
  • Tatiana Niestatek, lat 13, „Wszechobecna natura”, opiekun artystyczny: Katarzyna Bińkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  • Maja Sudelska, lat 14, „Słoneczne słoneczka”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Marcel Leńczuk, lat 11, „Paź królowej w moim ogrodzie”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Katarzyna Kobiałka, lat 14, „Wschód księżyca”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Marcel Leńczuk, lat 11, „Gniazdo osy”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Katarzyna Kobiałka, lat 14, „Lodowe meandry”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Aleksandra Harbuz, lat 14, „Wiosenne przebudzenie”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Marcel Leńczuk, lat 11, „Gęsi gęgawa wczesną wiosną”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Paulina Grygoruk, lat 13, „Samotny bez rodziny”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Adam Sekuła, lat 12, „Wreszcie wiosna”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Wojciech Grabkowski, lat 14, „Walka”, opiekun artystyczny: Aleksandra Kowaleczko, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu
  • Marcel Leńczuk, lat 11, „Zielono mi-młody Kopcuszek”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Maksymilian Spyt, lat 13, „Spacer zmrożonym lasem”, opiekun artystyczny: Katarzyna Bińkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  • Maja Wolak, lat 14, „Szumy nad Tanwią”, opiekun artystyczny: Wojciech Tesarczyk, Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie
  • Katarzyna Kobiałka, lat 14, „Poranna rosa na zbożu”, opiekun artystyczny: Anna Woś, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
  • Olga Baćmaga, lat 14, „Szczyt Sokolicy”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Kinga Wąchała, lat 14, „Łąka”- tryptyk, opiekun artystyczny: Wojciech Tesarczyk, Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie
  • Hanna Słomińska, lat 13, „Sjesta”, opiekun artystyczny: Aleksandra Kowaleczko, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Radomiu
  • Julian Drotkiewicz, lat 13, „Poranek na tatrzańskiej grani”, opiekun artystyczny: Katarzyna Bińkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
  • Adam Rokita, lat 11, „W zadumie”, opiekun artystyczny: Agnieszka Szarpak, Publiczna Szkoła Podstawowa w Makowcu
  • Maja Wolak, lat 14, „Zimowe serce”, opiekun artystyczny: Wojciech Tesarczyk, Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie
  • Anastasija Prokopiuk, lat 14, „Tu byłem”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Anastasija Prokopiuk, lat 14, „Aksamitne”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Michał Marciszonek, lat 12, „Udane polowanie”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Maja Wolowiak, lat 13, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu

 

Kat IV (15-21 lat):

NAGRODY:

  • Zuzanna Gliszczyńska, lat 16, „Zwiastun wiosny”, opiekun artystyczny: Alicja Skrzek, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Radomiu
  • Martyna Mielczarek, lat 15, „Las tajemnic”-tryptyk, opiekun artystyczny: Tomasz Frasoński, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi
  • Ignacy Piekarczyk, lat 17, „Lodowisko”, „Szczotka”, „Rdzawe serce”, „Dłuto Zeusa ”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

WYRÓŻNIENIA:

  • Julia Staszyńska, „Graficzność natury”, opiekun artystyczny: Tomasz Frasoński, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi
  • Paweł Kurowski, lat 17, „Ostatnie prześwity”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Anna Kurzawa, lat 15, „Tajemniczy ogród”, opiekun artystyczny: Tomasz Frasoński, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi
  • Agata Juszkiewicz, lat 16, „Odbicie drzew”, zgłoszenie indywidualne (WYRÓŻNIENIE SPECJALNE)

KLASYFIKACJE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ:

  • Anna Kurzawa, lat 15, „Tajemnica wąwozu”-tryptyk, opiekun artystyczny: Tomasz Frasoński, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi
  • Ignacy Piekarczyk, lat 17, „Kąt prosty słońca”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Ignacy Piekarczyk, lat 17, „Gołąb”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Paweł Kurowski, lat 17, „Ogród na wodzie”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Paulina Ostrowska, lat 19, „Szczyty”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Paulina Ostrowska, lat 19, „Zachodzące morze”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Paulina Ostrowska, lat 19, „Dobry kamuflaż”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Oliwier Szafranek, lat 15, „Uroczysko”, ”, opiekun artystyczny: Wojciech Tesarczyk, Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie
  • Agata Juszkiewicz, lat 16, „Złocisty detal”, zgłoszenie indywidualne
  • Isabela Wojczel, lat 15, „W kroplach rosy”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Klaudia Smorongiewicz, lat 16, Morskie oko”, ”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Magdalena Sieradz, lat 17, „Jezioro Jamno”, ”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Paulina Ostrowska, lat 19, „Fiołkowy raj”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Paulina Ostrowska, lat 19, „Skalne miasto”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Gabriela Gregorczyk, lat 16, „Uczelnia w winorośli”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Gabriela Gregorczyk, lat 16, „Życie zimową porą”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Jakub Sieczka, lat 18, „Dzika łąka”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Jakub Sieczka, lat 18, „Oczekiwanie”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Jakub Sieczka, lat 18, „Wieczorne refleksy”, opiekun artystyczny: Iwona Kowalczewska, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
  • Ignacy Piekarczyk, lat 17, „Mechwieża”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Wiktoria Kaczorowska, lat 18, „Mewi raj”, opiekun artystyczny: Krystian Gramza, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Natalia Łakomy, lat 17, „Mewy w zachodzącym słońcu”, opiekun artystyczny: Krystian Gramza, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Natalia Łakomy, lat 17, „Blask jeziora”, opiekun artystyczny: Krystian Gramza, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Mateusz Zaborski, lat 18, „Wygrzać jaszczurce kostki”, opiekun artystyczny: Krystian Gramza, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Julia Staszyńska, „Miejski ptak”, opiekun artystyczny: Tomasz Frasoński, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi
  • Julia Staszyńska, „Świat widziany w złocistych barwach”, opiekun artystyczny: Tomasz Frasoński, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi
  • Antoni Liszewski, 15 lat, „Mysterious corner”, opiekun artystyczny: Tomasz Frasoński, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi
  • Marcin Jóźwiak, lat 16, „Jego Wysokość Drzewo”, opiekun artystyczny: Krystian Gramza, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Marcin Jóźwiak, lat 16, „Z perspektywy końca”, opiekun artystyczny: Krystian Gramza, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Aleksandra Araszkiewicz, lat 17, „Srokacze”, opiekun artystyczny: Krystian Gramza, Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
  • Zuzanna Gliszczyńska, lat 16, „Ukryte piękno”, opiekun artystyczny: Alicja Skrzek, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Radomiu
  • Gabriela Kołtun, lat 15, „Spotkanie”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Gabriela Kołtun, lat 15, „W górę”, opiekun artystyczny: Monika Kalkowska, Pałac Młodzieży w Koszalinie
  • Ignacy Piekarczyk, lat 17, „Mglilas”, opiekun artystyczny: Anna Asyngier-Kozieł, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
  • Natalia Mika, lat 16, 3 prace

 

Kurator konkursu - Ewa Banaszczyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu