Menu odnośników dodatkowych

Sukcesy tancerzy MDK na międzynarodowym festiwalu w Chorwacji

W dniach od 26 czerwca do 3 lipca 2021 r. w Chorwacji odbywał się Międzynarodowy Festiwal Talentów TOP ART. MDK Radom reprezentowała 22-osobowa grupa tancerzy z zespołów Arabesqua Mini, Etiuda i Arabesqua, trenująca na co dzień z Małgorzatą Dzbuk.

Zespoły osiągnęły spektakularny sukces, zdobywając łącznie 23 medale (10 złotych, 10 srebrnych i 3 brązowe), a oceniane były przez międzynarodowe jury z Chorwacji, Włoch i Hiszpanii.

Dodatkowym powodem do dumy i radości było przyznanie GRAND PRIX zespołowi Etiuda i Arabesqua za układ Kankan w choreografii Małgorzaty Dzbuk. Warto wspomnieć, że układ ten wielokrotnie został już wyróżniony Grand Prix na innych prestiżowych konkursach.

Czas spędzony na festiwalu to niewątpliwie czas obfitujący w nowe doświadczenia i inspiracje. Urzekająco piękne miasteczko Stari Grad dostarczyło nam cudownych widoków i niezapomnianych chwil.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu