Menu odnośników dodatkowych

Kolejny sukces tancerzy MDK Radom

W dniach 4-5 czerwca 2021 r. odbyły się VII Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe w Kołobrzegu. Wzięły w nich udział 23 szkoły tańca z całej Polski. Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu reprezentowało łącznie 52 tancerzy z 4 zespołów: Etiuda Mini, Arabesqua Mini, Etiuda i Arabesqua. Wszystkie zespoły prowadzi pani Małgorzata Dzbuk.

Łącznie zdobyliśmy 21 medali, w tym 10 złotych, 8 srebrnych i 3 brązowe w kategoriach: solo, duety, trio i formacje w technice tańca klasycznego, współczesnego i charakterystycznego.

To ogromy sukces w tak prestiżowym konkursie. Prezentacje oceniało międzynarodowe jury. Jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy i bogatsi w nowe doświadczenia.

Już za ponad dwa tygodnie wyruszamy na kolejny konkurs, tym razem do Chorwacji.

Małgorzata Dzbuk

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu