Menu odnośników dodatkowych

Rekrutacja 2021/2022 - etap II: terminy badania predyspozycji kandydatów

Badanie predyspozycji dla nowych kandydatów na zajęcia w MDK w r. szk. 2021/2022 odbędzie się w reżimie sanitarnym [tu znajdziesz procedurę bezpieczeństwa obowiązującą w MDK]. W związku z tym kandydaci będą mieli zmierzoną temperaturę, a także zobowiązani są do przedstawienia oświadczenia (zgody) [tu znajdziesz oświadczenie] podpisanego przez rodziców (dotyczy kandydatów niepełnoletnich, pełnoletni podpisują sami).

Kandydaci zostali podzieleni na grupy biorąc pod uwagę wielkość sali, w której będzie odbywało się badanie, w związku z tym prosimy o punktualne przybycie.

Między grupami sale zostaną zdezynfekowane.

Na podwórku MDK, pod namiotem, będzie dyżurował nauczyciel MDK, który zmierzy temperaturę i zbierze oświadczenia od kandydatów.

Badanie predyspozycji ODBĘDZIE się na następujące zajęcia:

Prosimy o zapoznanie się z terminami i odnalezienie kandydata na liście.

Pozostałe zajęcia

Na pozostałe zajęcia (nie wymienione wyżej) NIE BĘDZIE badania predyspozycji. Wszyscy, którzy zarejestrowali się na stronie Oświata w Radomiu i przynieśli wniosek do MDK zostaną przyjęci na zajęcia.

Publikacja listy osób przyjętych

Lista wszystkich osób przyjętych na zajęcia w MDK zostanie opublikowana na stronie internetowej MDK 22 czerwca 2021 r.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu