Menu odnośników dodatkowych

Konkurs Plastyczny „SERCE” rozstrzygnięty!

Protokół
z obrad Jury
konkursu plastycznego
„SERCE”

Dnia 17 lutego 2021 r. odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

  • mgr Monika Żurek – kierownik Działu Artystyczno-Muzycznego MDK
  • mgr Henryka Lech – artysta plastyk, nauczyciel MDK
  • mgr Tomasz Kądziela – nauczyciel MDK, Pracownia Imprez Masowych.

Jury dokonało oceny 94 prac wychowanków MDK. Wyłoniono zwycięzców i wyróżnionych w czterech kategoriach wiekowych:

  • I kategoria 5-6 lat
  • II kategoria 7-9 lat
  • III kategoria 10-12 lat
  • IV kategoria 13-15 lat.

Przy wyborze prac Jury brało pod uwagę:

  • zgodność z tematem,
  • samodzielność wykonania,
  • oryginalność,
  • stopień trudności wybranej techniki,
  • staranność,
  • estetykę wykonania.

Kategoria wiekowa 5-6 lat

Jury przyznało 3 równorzędne nagrody:

  • Ola Falkiewicz – nauczyciel: p. Lidia Gawor
  • Piotr Kocia – nauczyciel: p. Magdalena Grabijas-Brodnicka
  • Inka Szczepaniak – nauczyciel: p. Lidia Gawor

oraz 4 równorzędne wyróżnienia:

  • Zofia Majchrzak – nauczyciel: p. Magdalena Grabijas-Brodnicka
  • Sonia Pająk – nauczyciel: p. Magdalena Grabijas-Brodnicka
  • Nina Pytka – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk
  • Lilianna Sobkowiak – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk

Kategoria wiekowa 7-9 lat

Jury przyznało 4 równorzędne nagrody:

  • Natalia Gawryjołek – nauczyciel: p. Lidia Gawor
  • Zuzanna Pijarska – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk
  • Zofia Peloso – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk
  • Laura Oparcik – nauczyciel: p. Lidia Gawor

oraz 6 równorzędnych wyróżnień:

  • Chioma Okenye – nauczyciel: p. Lidia Gawor
  • Zuzia Kwiecień – nauczyciel: p. Lidia Gawor
  • Marcelina Drabik – nauczyciel: p. Lidia Gawor
  • Zuzanna Syta – nauczyciel: p. Magdalena Grabijas-Brodnicka
  • Ada Rapczyńska - nauczyciel: p. Lidia Gawor
  • Olga Pietruszka - nauczyciel: p. Lidia Gawor

Kategoria wiekowa 10-12 lat

Jury przyznało 3 równorzędne nagrody:

  • Antonina Pijarska – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk
  • Małgorzata Kośla– nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk
  • Oliwia Nogaj - nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk

oraz 4 równorzędne wyróżnienia:

  • Aleksandra Stępień – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk
  • Alicja Serafin – nauczyciel: p. Agata Chojnacka-Pyrgiel
  • Iga Szara – nauczyciel: p. Lidia Gawor
  • Jagoda Krzemińska – nauczyciel: p. Magdalena Grabijas-Brodnicka

Kategoria wiekowa 13-15 lat

Jury przyznało 2 równorzędne nagrody:

  • Kalina Pudzianowska – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk
  • Kaja Marzec – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk

oraz 1 wyróżnienie:

  • Martynka Jóźwiak – nauczyciel: p. Ewa Banaszczyk

 

Gratulujemy Wszystkim Nagrodzonym i Wyróżnionym
oraz dziękujemy Dzieciom i ich Nauczycielom
za tak liczny udział w konkursie.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu