Kolarze UKS MDK Radom na Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza 2020 w kolarstwie przełajowym

W niedzielę, 13 grudnia 2020 r. w Warszawie na Ursynowie odbyły się otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w kolarstwie przełajowym.

Zawody w ogólnopolskiej i bardzo silnej obsadzie rozgrywane były przy niskiej temperaturze powietrza. Wielu emocji startującym dostarczyła niezmiernie wymagająca, trudna technicznie trasa, poprowadzona w okolicy Bike Parku Kazoora. Nadmienić należy, że na starcie oprócz zawodników i zawodniczek z Warszawy i Radomia pojawili się przedstawiciele klubów z Białegostoku, Puław, Tomaszowa Mazowieckiego, Gliwic, Pucka, Mrągowa, Leszna, Bytowa, Kartuz, Szczekocin, Wrocławia, Brzezin.

W gronie żaków 11. miejsce zajął Przemek Zięba, natomiast debiutujący w gronie młodzików Franek Siek dotarł na metę na 19. pozycji.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z faktu, że mimo pandemii udało się przeprowadzić to wspaniałe kolarskie święto.