Menu odnośników dodatkowych

„Rytm i melodia” 2020 - lista osób zakwalifikowanych

XV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI MAJKI JEŻOWSKIEJ
„RYTM I MELODIA”

pod honorowym patronatem
Prezydenta Miasta Radomia

Lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań 19 listopada 2020 roku

KATEGORIA I (7-10 lat; roczniki 2013-2010)

1. Lena Gosik, Lublin „Pamiętajcie o lalkach”
2. Emily Gogwim, Chrzanów „Kołysanka dla mamy”
3. Maja Haraszczuk, Puchaczów „Kolorowe dzieci”
4. Agata Krzysztoń, Janów Lubelski „Do słońca”
5. Lena Tylus, Janów Lubelski „Marzenia się spełniają”
6. Emilia Baranowska, Radom „Futra”
7. Oliwier Zawół, Poniatowa „Blues bujany”
8. Julia Kostrzewa, Dębno „Kolorowe dzieci”
9. Mateusz Jabłoński, Milejów, „Uśmiechnięty order”
10. Kaja Pierchorowicz, Milejów „Myszka widziała ostatnia”
11. Łucja Baros, Kołobrzeg „Laleczka z saskiej porcelany”
12. Oliwia Derewońko, Kołobrzeg „Kapelusze mają dusze”
13. Paulina Knapik, Sarnów „Owocowy karnawał”
14. Milena Kluczyńska, Wrocław „Żyć do pełna”
15. Amelia Zagrodzka, Kielce „Futra”
16. Pola Kowalczyk, Kędzierzyn-Koźle „Pamiętajcie o lalkach”
17. Julia Morawska, Chełm, „Szafy z kolorowej rafy”
18. Kornelia Krajewska, Srebrzyszcze „Kapelusze mają dusze”
19. Julia Pietras, Zaklików „Najpiękniejsza w klasie”
20. Aleksandra Łukasik, Zaklików „A ja wolę moją mamę”
21. Julia Turek, Zaklików „Pa aa aa”
22. Antoni Zmysłowski, Zaklików „Komiksy magiczne obrazki”
23. Emilia Pregiel, Siemianowice Śląskie „Kołysanka dla mamy”
24. Marlena Młyńska, Jordanów Śląski „Blues bujany”
25. Lena Małodzińska, Padew Narodowa „Kilka słów o piosence”
26. Amelia Kłos, Zamość „Myszka widziała ostatnia”
27. Marcelina Obara, Tarnobrzeg „Szafy z kolorowej rafy”
28. Aleksandra Gajewska, Janów Lubelski „Kolorowe dzieci”
29. Adam Gazda, Nowa Dęba „Kołysanka dla Michałka”
30. Maja Sikora, Kielce „Cyrk wita Was”
31. Aniela Kopeć, Grabówka Kolonia „Ciastka”
32. Karina Kowalska, Zamość „Margarita”
33. Amelia Borkowska, Zaczernie „Blues bujany”
34. Mikołaj Skoczylas, Puchaczów „Jadę w świat”
35. Paulina Krzciuk, Radom „Gdyby tak Guliwer”
36. Eliza Perkosz, Bliżyn „Szafy z kolorowej rafy”
37. Tosia Chodelska, Radom „Pamiętajcie o lalkach”

KATEGORIA II (11-13 lat; roczniki 2009-2007)

1. Mateusz Brański, Stargard „Kolorowe dzieci”
2. Weronika Kotwa, Łagów „Margarita”
3. Adam Wieczorek, Milejów „Do słońca”
4. Oliwia Puszka, Przytyk „Kolor serca”
5. Martyna Liśkiewicz, Krasnystaw „Kapelusze mają dusze”
6. Mateusz Basiukiewicz, Kołobrzeg „Najpiękniejsza w klasie”
7. Wiktoria Krzesińska, Kołobrzeg „Idą wakacje”
8. Maja Zagrodzka, Kielce „Od ran mam dobry humor”
9. Oliwia Miś, Lisia Góra „Walczę dziś o Ciebie”
10. Wiktoria Budzyńska, Sosnowica „Duecik”
11. Letycja Łyszczarz, Lublin „Margarita”
12. Michał Jabłoński, Milejów „Kolor serca”
13. Zuzanna Gajor, Niedrzwica Duża „Kołysanka dla mamy”
14. Anna Sękala, Gościeradów „Blues bujany”
15. Laura Kamela, Siemianowice Śląskie „Pa aa aa”
16. Milena Zębik, Siemianowice Śląskie „Pamiętajcie o lalkach”
17. Julia Rocka, Jastków „Marzenia się spełniają”
18. Oliwia Perc, Padew Narodowa „Żyć do pełna”
19. Maja Pańczyk, Baranów Sandomierski „Konie na nieboskłonie”
20. Natalia Gazda, Nowa Dęba „Najpiękniejsza w klasie”
21. Róża Falkowska, Białobrzegi „Kolor serca”
22. Maja Woroniecka, Poniatowa „Kołysanka dla mamy”
23. Karolina Kopała, Padew Narodowa „Blues bujany”
24. Julia Tylus, Janów Lubelski „On nie kochał nas”
25. Martyna Zwolak, Chrzanów „Buty, buty, buty!”
26. Emilia Oklek, Cygany „Deszczowa”
27. Kornelia Pogoda, Majdan Królewski „Wstawaj! To już wiosna”
28. Emilia Dacka, Lublin „Ciastka”
29. Martyna Styś, Puchaczów „Kolor serca”
30. Adam Kowalczyk, Kraśnik „Najpiękniejsza w klasie”
31. Martyna Zdybel, Kraśnik „Laleczka z saskiej porcelany”
32. Daria Malicka, Brzeziny „Kołysanka dla mamy”
33. Ismena Kobylarz, Nowa Dęba „Duecik”
34. Zofia Dobrowolska, Radom „Do słońca”
35. Zofia Warda, Radom „Kolejowy flirt”
36. Julia Damaziak, Radom, „Deszcze z zielonych lat”
37. Patrycja Kulicka, Mszczonów „Najpiękniejsza w klasie”
38. Krystian Gizicki, Nowy Sącz „Marzenia się spełniają”

KATEGORIA III (14-16 lat; roczniki 2006-2004)

1. Klaudia Łacka, Rudnik pod Sanem „Za daleko do Chicago”
2. Wojciech Wilczyński, Tomaszów Lubelski „Blues bujany”
3. Amelia Chodoła, Białobrzegi „On nie kochał nas”
4. Anna Błaszczak, Krasnystaw „Nocne granie”
5. Natalia Wawrzyńczyk, Łuszczów Pierwszy „Za daleko do Chicago”
6. Hanna Zawadzka, Milejów „Szafy z kolorowej rafy”
7. Oliwia Świtlicka, Kołobrzeg „Margarita”
8. Wiktoria Figarska, Radom „Laleczka z saskiej porcelany”
9. Wioletta Kwapisz, Mirzec „Blues bujany”
10. Natalia Medyńska, Zadzim „Za daleko do Chicago”
11. Zosia Socha, Radom „Walczę dziś o Ciebie”
12. Maja Bartold, Radom „Odchodzę w deszczu”
13. Oliwia Jarosz, Skarżysko-Kamienna „On nie kochał nas”
14. Julia Jargiło, Dzwola „Za daleko do Chicago”
15. Zuza Szlachetka, Kraków „Ratuj się sam”
16. Ula Zubek, Warszawa „Kolor serca”
17. Julia Lato, Wierzchowiny „Walczę dziś o Ciebie”
18. Julia Owoc, Skopanie „Za daleko do Chicago”

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu