Menu odnośników dodatkowych

Ogromny sukces zespołów baletowych MDK

W dniach 21-22 grudnia 2019 roku w Elblągu odbył się VII Międzynarodowy Konkurs Sztuki Baletowej. Wychowankowie pani Małgorzaty Dzbuk w składzie trzech zespołów (ARABESQUA MINI, ETIUDA i ARABESQUA) odnieśli ogromny sukces.

Nasi tancerze zdobyli 22 medale w prezentacjach zespołowych, solowych i duetach (8 złotych medali, 8 srebrnych medali, 6 brązowych medali). Dwa specjalne wyróżnienia przyznano dla duetu Aleksandry Podsiadło i Oliwii Bonieckiej oraz dla zespołu Arabesqua.

Z roku na rok konkurs ma coraz wyższy poziom. Do Elbląga przyjeżdżają niepubliczne szkoły baletowe i najlepsze szkoły tańca z całej Polski, dlatego taki sukces tym bardziej cieszy.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu