Sukcesy wychowanków MDK z koła gitarowego M. Tom na Ogólnopolskim Festiwalu Beatlemania 2013

Dnia 6 grudnia 2013 r. zespół wokalno – instrumentalny i soliści – wokaliści koła gitarowego M. Tom z Młodzieżowego Domu Kultury reprezentowali miasto Radom na Ogólnopolskim Festiwalu Beatlemania 2013 w Domu Kultury „Świt” w Warszawie. To już  VI  Edycja Festiwalu, który cieszy się dużym zainteresowaniem fanów muzyki J. Lennona  i P. McCartneya i mimo złych warunków atmosferycznych do konkursu przystąpiło 20 wykonawców i zespołów z całego kraju. W mocno obsadzonej kategorii solistów nasi wychowankowie otrzymali 4 wyróżnienia.
Julia Drab – wyróżnienie wokal i gitara „Imagine”
Akompaniament: Julia Dróżdż – gitara, Kacper Szczepanik- gitara elektryczna, Kuba Makieła - gitara
Julia Grotek- wyróżnienie – wokal i gitara „Yesterday”
Akompaniament: Sylwia Ryś - gitara, Wiktoria Paćko - gitara
Piotr Nawrot - wyróżnienie wokal i gitara „Hey Jude”
Akompaniament: Piotr Jeżak - gitara , Konrad Domagalski – gitara
Sylwia Ryś - wyróżnienie wokal i gitara „Let it be”
Akompaniament: Julia Grotek - gitara, Wiktoria Paćko - gitara
Wszyscy wykonawcy prezentowali 2 utwory The Beatles.
Jury podkreśliło w werdykcie duże możliwości głosowe wykonawców z Młodzieżowego Domu Kultury.
Pan Marek Tom otrzymał wyróżnienie za integrację wychowanków poprzez muzykę The Beatles.
Wychowankowie dziękują Dyrekcji i Radzie Rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu.