Zawodnicy UKS MDK na torze BGŻ Arena w Pruszkowie

Czołowi zawodnicy UKS Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu mieli ostatnio możliwość wzięcia udziału w treningu kadrowiczów naszego kraju na torze BGŻ Arena w Pruszkowie. Jazda na najwyższej światowej klasy welodromie wpływa korzystnie na poprawę techniki jazdy na rowerze - tym bardziej, że nadarzyła się okazja czerpać wzory od najlepszych.

Reprezentanci Polski zaprezentują się w dniach 20-24 lutego 2013 r. na Mistrzostwach Świata 2013 w białoruskim Mińsku, a „emdekowcy” są na półmetku szykowania formy na nadchodzący sezon. Wyjazd został zorganizowany w ramach akcji „Zima 2013”.

Mirosław Strzelecki