Menu odnośników dodatkowych

Zawodnicy UKS MDK „Tytan” na Świętokrzyskiej Lidze Rowerowej w Sielpi Wielkiej

W niedzielę, 17 czerwca 2012 r., w Sielpi Wielkiej k/Końskich odbył się kolejny etap Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej. Nie zabrakło na niej wychowanków MDK, którzy dzięki wsparciu RODZICÓW, mogli wziąć udział w kolejnym maratonie rowerowym MTB. Wszystkim spośród ok. 300 startujących dały się we znaki piaszczyste fragmenty trasy, długie podjazdy i olbrzymi upał. Na dystansie FAMILY długości 23 km na 3. miejscu zmagania ukończył Patryk Staniewski, a na 6. miejscu Albert Kwieciński. Faworyt, Jakub Towarek, na wyścig nie pojechał, gdyż w piątek złamał rękę... grając w piłkę.

Na dystansie FAN długości 46 km wśród Młodzików zwyciężył Piotrek Wójcik w czasie 2 godz. 5 min, a wśród Orlików Maciek Rychta był dziewiąty. Na królewskim dystansie 73 km Marcin Bogdański dojechał na Metę w czasie 3 godz. 29 min i pomimo wymiany przebitej dętki zajął 4. miejsce. Wśród juniorów Patryk Delikat uplasował się na 2. pozycji, a Bartosz Słotwiński na 4. miejscu.