Menu odnośników dodatkowych

Koncert pt. "Emdek z Big Bandem Mundana"

Termin: 
czwartek, 26.04.2018 - 18:00
Miejsce: 
Sala Radomskiej Orkiestry Kameralnej, ul. Żeromskiego 53

Z Big Bandem Mundana pod dyrekcją Zbigniewa Bidzińskiego wystąpią młodzi artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu. Zaśpiewają wokaliści ze Studia Piosenki „Fermata” pod kierunkiem Agnieszki Dąbrowskiej i Rafała Balickiego oraz chóry: Gospel Radom pod kierunkiem Iwony Skwarek i „Musica Allegra” razem z chórem „Kantylena” z PSP w Makowcu pod kierunkiem Agnieszki Szarpak. Zaprezentują się również tancerze - wychowankowie Małgorzaty Dzbuk. 

W programie koncertu szeroki wachlarz utworów muzyki rozrywkowej i filmowej.

Big Band Mundana powstał 23 lutego 1995 roku z inicjatywy Zbigniewa Bidzińskiego. Do tej pory z orkiestrą współpracowało około 100 muzyków. Wielu z nich to wychowankowie Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Grandioso”. Big band brał udział w międzynarodowych i krajowych festiwalach. Zbiera zarówno pochlebne recenzje krytyków, jak i uznanie publiczności.


Wejściówki w cenie 15 zł do nabycia:
- w sekretariacie MDK przy ul. Słowackiego 17,
- pół godziny przed koncertem w Sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej.

Ilość miejsc ograniczona.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu