Menu odnośników dodatkowych

Premiera Teatru „Uśmiech” pt. „Wielki świat”

Termin: 
wtorek, 27.03.2018 - 18:00
Miejsce: 
MDK

Wielki Świat jest niezwykle pociągający, zwłaszcza kiedy jest się Japkiem, które oprócz swojego szarlotkowego podwórka nic w życiu nie widziało.

Dodajmy, Japkiem w tym trudnym dla owoców okresie dojrzewania. Co innego Oranż - zna Wielki Świat jak własną kieszeń - ma nalepkę na egzotycznej skórce, jest zagraniczna i w dodatku uważa sie za dojrzałą, bo gościła już na okładce ElleOranż. Ach, jak cudownie byłoby stać się cytrusem! A może Oranż nauczy Japko, jak reprezentować Wielki Świat?

„Wielki świat” Elżbiety Chowaniec to alegoryczna opowieść o ludzkim dążeniu do popularności i salonowego życia. W dzisiejszym świecie (Wielkim, a jakże) pełnym celebrytów znanych głównie z tego, że są znani i innych bliżej nieokreślonych salonowych bywalców, zapomina się często o podstawowych wartościach. Co wyniknie ze spotkania Japka, Oranża, Nadbagażu i Rajzefiber – przekonamy się na premierze Teatru „Uśmiech”.

Spektakl w reżyserii Małgorzaty Zarychty-Młynarczyk.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu