Noworoczny Turniej Szachowy - cz. II

piątek, 12.01.2018 - 16:00
Miejsce:
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Krucza 2/10 w Radomiu

W ramach VI Memoriału Trenerów Szachowych Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu w dniach 5 stycznia 2018 r. oraz 12 stycznia 2018 r. odbędzie się Turniej Noworoczny w Szachach. Zapisy od godziny 15.30 w świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 22 w Radomiu.

Turniej organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu jest III turniejem szachowym Memoriału, którego tempo wynosi P`15. Obowiązują przepisy Polskiego Związku Szachowego oraz międzynarodowej organizacji szachowej FIDE. Sędzią głównym zawodów jest sędzia klasy centralnej Polskiego Związku Szachowego, dr inż. Arkadiusz Kądziela. Turniej Noworoczny zostanie rozegrany na dystansie co najmniej VII rund. Ilość rund uzależniona od ilości uczestników.

W turnieju mogą uczestniczyć młodzicy, juniorzy młodsi i juniorzy starsi.