"Plastyczny miszmasz" - wystawa Dziecięcej Pracowni Plastycznej pod kierunkiem Lidii Gawor

Termin:
piątek, 15.12.2017 - 00:00 do piątek, 5.01.2018 - 00:00
Miejsce:
MDK, ul. Słowackiego 17

Na wystawie zostaną zaprezentowane najnowsze prace plastyczne i te, które dość długo musiały czekać na swoją kolej. Prace namalowane różnymi technikami i na różnych formatach, przestrzenne i płaskie, na tkaninach i na kartonach, ulepione i uszyte z materiałów gotowych i wyczarowane z niczego… Stworzone z pasją, odwagą i radością. Wystawa czynna do 5 stycznia 2018 roku.