Menu odnośników dodatkowych

"Grandioso - Krzesany"

Termin: 
sobota, 25.11.2017 - 18:00 do niedziela, 26.11.2017 - 18:00
Miejsce: 
Sala Koncertowa im. K. Pendereckiego w Zespole Szkół Muzycznych, ul. 25 Czerwca 70

Koncerty Galowe Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Grandioso" pt. "Grandioso - Krzesany". Wstęp płatny - 30 zł/dzień.

W programie m.in. utwory przygotowane na odbywający się co 4 lata Światowy Konkurs Muzyczny (World Music Contest) w Kerkrade (Holandia): Nieznana Podróż – Philipa Sparke oraz Krzesany – Wojciecha Kilara. Solistą koncertów będzie Piotr Lis – wykona Gabriel’s Oboe z filmu Misja, utwór skomponowany przez Ennio Morricone oraz dwie części Koncertu Magiczny Las Ferrera Ferrana na obój i orkiestrę dętą, o tytułach cz. II Wróżki, cz. III Gnomy. Piotr Lis jest z pochodzenia radomianinem, absolwentem Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu oraz Orkiestry Grandioso. W programie koncertu znajdą się także utwory rozrywkowe oraz pokazy taneczne z udziałem mażoretek Orkiestry Grandioso i utytułowanej grupy baletowej Arabesqa pod kier. Małgorzaty Dzbuk. W tej części nie zabraknie gorących rytmów latynoamerykańskich i światowych przebojów muzyki popularnej. Koncerty pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego. Podczas koncertów będą sprzedawane cegiełki na wsparcie działań koncertowych i warsztatowych orkiestry oraz zakup instrumentów.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu