V Przegląd Piosenki Włoskiej "Bella Italia"

Termin:
piątek, 19.05.2017 - 17:00
Miejsce:
MDK, ul. Słowackiego 17

Dzięki uczestnikom, którzy zaśpiewają znane i lubiane włoskie piosenki oraz pięknej scenografii, przeniesiemy się w muzyczną podróż do słonecznej Italii. W wykonaniu młodych artystów usłyszymy największe włoskie przeboje, które królowały na scenie znanego festiwalu włoskiej piosenki w San Remo. Przegląd Piosenki Włoskiej „Bella Italia”, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jest okazją do podsumowania roku pracy i nauki języka włoskiego oraz wykorzystania zdobytych umiejętności językowych, a także rozwijania zdolności muzycznych.

Celem przeglądu jest popularyzowanie języka włoskiego, prezentowanie talentów muzycznych oraz promowanie szeroko pojętej kultury i symboli Włoch.

Zapisy uczestników do 12 maja. Regulamin: http://mdk.radom.pl/aktualnosci/2017-04/regulamin-v-przegladu-piosenki-w...