"Żyj rozsądnie - dbaj o zdrowie jamy ustnej" - finisaż wystawy pokonkursowej

Termin:
poniedziałek, 20.03.2017 - 17:00
Miejsce:
Filia nr 6 MBP, ul. Kusocińskiego 13

Konkurs organizowany jest we współpracy z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie Delegatura w Radomiu. Piąta, jubileuszowa edycja odbywa się pod hasłem "Żyj rozsądnie - dbaj o zdrowie jamy ustnej". Celem konkursu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży wpływu dobrej kondycji jamy ustnej (m.in. zębów) na całe nasze życie - zdrowie całego ciała, a nawet radość i chęć do życia. 20 marca (Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej) odbędzie się finisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom konkursu. Wystawę pokonkursową można oglądać od 1 do 20 marca.

Więcej informacji: http://mdk.radom.pl/aktualnosci/2017-03/rozstrzygniecie-wewnetrznego-kon...