Premiera Teatru "Uśmiech" pt. "Marvin" w reż. Małgorzaty Zarychty-Młynarczyk

wtorek, 7.03.2017 - 17:00
Miejsce:
MDK, ul. Słowackiego 17

Dinozaury wyginęły dawno temu. A jeśli jeden by ocalał? Co mógłby chcieć robić sam jeden? "Marvin" - tekst Marty Guśniowskiej porusza w humorystyczny sposób kwestie przemijania, przyjaźni i afirmacji życia.

Tytułowy bohater jest dinozaurem, którego spokojne życie skończyło się w chwili, gdy usłyszał od lekarza, że jako przedstawiciel swojego gatunku jest skazany na wyginięcie. Od tej pory zamartwia się i nic nie sprawia mu radości, co więcej - pojmuje, że nie ma nikogo, kto mógłby opłakać jego stratę. Postanawia zmienić ten stan rzeczy. Aby sprawdzić, czy uda mu się ta sztuka, czy nie, MDK zaprasza na premierę Teatru Uśmiech.