Menu odnośników dodatkowych

Mikołajkowe zmagania szachistów z Koła „Szach-Mat”

Początek grudnia to doskonały okres dla szachistów do sprawdzenia swoich umiejętności w przyjemnej atmosferze. W regionie radomskim, i nie tylko, zorganizowane zostały turnieje mikołajkowe, w których nasi wychowankowie chętnie wzięli udział.

Jarosław Kacperczyk został mistrzem w swojej kategorii wiekowej uczniów klas V-VI w XVI Mikołajkowym Turnieju Szachowym w Gminie Jedlińsk.

Weronika Kacperczyk zajęła 4. miejsce w kategorii klas III-IV.

Junior Koła „Szach-Mat” Jakub Łyżwiński w dniach 2 i 3 grudnia startował w Jurajskim Jesiennym Turnieju Szachowym dla seniorów w Zawierciu. Zajął 8. miejsce, zdobywając 4 punkty. Wygrał kandydat na mistrza krajowego - Kamil Gałuszka ze Świdnicy (6 pkt.), z którym Jakub zremisował!

W środę, 6 grudnia 2023 roku w Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu odbył się Turniej Mikołajkowy w Szachach. Zwyciężył Michał Ziętek z Koła „Szach-Mat” MDK Radom, zdobywając 6,5 pkt. Szóste miejsce zajął Jakub Siczek, również z MDK Radom, zdobywając 4,5 pkt.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!