Sukcesy Teatru „Scena 05” na XXVII Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Lipsku

W czwartek, 15 czerwca 2023 r. w Lipskim Centrum Kultury odbył się XXVII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. MDK reprezentowały dwie grupy Teatru „Scena 05”.

Celem Przeglądu było propagowanie i upowszechnienie ruchu artystycznego m. in. w dziedzinie teatru oraz integracja młodych talentów.

Nasi Aktorzy zdobyli:

• I miejsce za spektakl „Odciski Myśli”,
  • III miejsce za spektakl „Koziołek M.”,
  • Nagrodę Aktorską za rolę Koziołka otrzymał Jakub Jabłoński.

GRATULUJEMY!