Występy tancerzy breakdance na konkursie „Music-Dance” w Kozienicach

XXVIII Konkurs Muzyczno-Taneczny „Music-Dance” w Kozienicach przyciągnął ponad 70 utalentowanych wykonawców z sześciu powiatów regionu radomskiego. Druga część tego niezwykłego wydarzenia odbyła się w czwartek, 18 maja 2023 r.

Wśród licznych występów znalazły się również prezentacje podopiecznych pana Marcina Wieczorka, nauczyciela prowadzącego zajęcia tańca breakdance w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Tancerze zaprezentowali się w kategorii Solo Hip-Hop i Breakdance, zyskując uznanie publiczności swoimi niesamowitymi umiejętnościami i pasją do tańca.

Jednym z najważniejszych osiągnięć naszych wychowanków było zdobycie 3. miejsca przez Majkę Tkaczyk w kategorii wiekowej 6-9 lat. Jej dynamiczny i pełen energii występ zachwycił jury, którzy docenili jej niezwykłe umiejętności taneczne.

Do sukcesów należy doliczyć również występy pozostałych wychowanków MDK Radom, którzy wywalczyli wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych. Michał Jagodziński zasłużył na uznanie za swoje umiejętności taneczne w kategorii 16-19 lat. Wyróżnienia otrzymali również dwaj młodzi tancerze, Fabian Płoński (kategoria 10-12 lat) i Kornel Płoński (kategoria 6-9 lat), którzy wnieśli wiele energii i kreatywności na scenę.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i laureatów!