Premiera Teatru UŚMIECH pt. „Last minute”

„Last minute” to tytuł spektaklu II grupy Interpretacji tekstu literackiego UŚMIECH, którego premiera odbyła się we wtorek, 27 października w MDK w Radomiu. Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Zarychta-Młynarczyk.

Historia z cyklu „co by było gdyby…”

Ostatnia Minuta postanawia odpocząć. Zmęczona ciągłym pośpiechem, goniącymi ją terminami i popędzaniem, lokuje się na plaży. Nie podoba się to tym, którzy wyczekują końca pracy, wyjazdu, snu zimowego czy rozpoczęcia kolejnego dnia. Czajka, Mrówka, Niedźwiedź, Kołdra i Leniwiec postanawiają zmusić Ostatnią Minutę do powrotu. Chcą, by wszystko toczyło się tak jak dawniej. Pojawienie się Małej Jętki wprowadza nieoczekiwaną zmianę akcji i uzmysławia wszystkim, że każdy ma własny punkt widzenia.

W przedstawieniu udział wzięli:

• Ostatnia Minuta – Magdalena Gala
  • Czajka – Julia Dzik