Menu odnośników dodatkowych

Lista uczestników II Regionalnych Prezentacji Wokalnych 2020

Kategoria I, 7-10 lat (2013-2010)

Piosenka dziecięca

Godz. 9:00-10:30

Lp.Imię i nazwiskoTytuł piosenki
1.Gabriela Krajewska„Blues bujany”
2.Beata Kosińska„Udało prawie się”
3.Łucja Walczak„Wierzę w sny”
4.Michalina Wiaderny„Straszny budzik”
5.Maja Strojek„Laleczka z saskiej porcelany”
6.Julia Korupczyńska„Laleczka z saskiej porcelany”
7.Maria Korupczyńska„Pół kroku stąd”
8.Nadia Dobosz„Puszek Okruszek”
9.Nina Podsiadło„Co powie tata”
10.Krystian Jaworski„Moja wesoła rodzinka”
11.Julia Byzdra„Rytm i melodia”
12.Tosia Chodelska„Piosenka drewnianych lalek
13.Aleks Andrzejczak„Pełny luz”
14.Helena Grzywacz„Śpiewam i tańczę”
15.Maja Tomczyk„A ja mam psa”
16.Aleksandra Kostecka„Mama wszystko wie”
17.Karolina Simlat„Plastuś”
18.Wiktoria Jargot„Budujemy Łódź”
19.Igor Kurek„Lekcja śpiewu”
20.Oliwia Kosior„Niechcący”
21.Kornelia MakowieckaPół kroku stąd

Kategoria II, 11-13 lat (2009-2007)

Piosenka dziecięca lub młodzieżowa

Godz. 10:30-12:10

Lp.Imię i nazwiskoTytuł piosenki
1.Róża Falkowska„Kolorowy wiatr”
2.Anna Durasiewicz„Małe rzeczy”
3.Aleksander Dziewit„W rytmie deszczu”
4.Zuzanna Konopka„Kolory marzeń”
5.Zofia Warda„Kot bez ogona”
6.Zuzanna Adamus„Małe skrzydła”
7.Julia Budzisz„Pełny luz, kochana mamo”
8.Michalina Sobol„Moknie w deszczu diabeł”
9.Julia Czarnecka„Szyba”
10.Zuzanna Podsiadło„Płacze moje serce”
11.Wiktoria Pietrzyk„Nie bój się chcieć”
12.Amelia Stańczyk„Tęczowy”
13.Julia Woźniak„Meluzyna”
14.Judyta Gregorczyk„Hej, hej”
15.Klaudia Stankiewicz„Puszek-Okruszek”
16.Wiktoria Michalska„Laleczka z saskiej porcelany”
17.Katarzyna Krakowiak„Kochany Panie Mikołaju”
18.Kacper Piwowar„Pełny luz”

Kategoria III, 14-16 lat (2006-2004)

Piosenka młodzieżowa lub wybrana z repertuaru dorosłych wykonawców

Godz. 12:10-13:40

Lp.Imię i nazwiskoTytuł piosenki
1.Amelia Kiełbasa„Boskie Buenos”
2.Amelia Żurowska„Serca gwiazd”
3.Dominika Małysa„Chłopiec na dłużej”
4.Aleksandra Jabłońska„Magiczne ognie”
5.Klaudia Warda„Aleja gwiazd”
6.Pola Gajos„Nie ma jak pompa”
7.Natalia Dobosz„Pogoda ducha”
8.Natalia Drela„Niech żyje bal”
9.Zuzanna Fołtyn„Piosenka drewnianych lalek”
10.Alicja Kobyłka„Rękawiczki”
11.Oliwia Sekuła„Rzeka marzeń”
12.Wojciech Jaśkiewicz„Powrócisz tu”
13.Maja Drela„Zakazany owoc”
14.Amelia Drela„Chodź, pomaluj mój świat”
15.Zuzanna Drabik„Dziewczyna z granatem”
16.Amelia Wietrzyńska„Czarny Świt”
17.Joanna Korcz„Być kobietą”
18.Barbara Kurowska„Dłoń”
19.Magdalena Kapciak„Szyba”
20.Wiktoria Konopka„Chodź, pomaluj mój świat”
21.Natalia Frączyk„Otwórz serce”
22.Maja Bartold„Co się śni niewidomym”
23.Julia Trybusińska„Boję się”
24.Maja Wąsiel„Takiego chłopaka”
25.Zofia Zięba„Miał być ślub”
26.Martyna Strojek„Kasztany”

Kategoria IV, 17-19 lat (2003-2001)

Piosenka młodzieżowa lub wybrana z repertuaru dorosłych wykonawców

Godz. 13:40-14:45

Lp.Imię i nazwiskoTytuł piosenki
1.Bartłomiej Nowak„Uciekaj moje serce”
2.Weronika Szatan„Piosenka księżycowa”
3.Łukasz Mortka„Im więcej Ciebie, tym mniej”
4.Anna Kowalczyk„Zielono mi”
5.Zuzanna Król„Taki cud i miód”
6.Amelia Jakubowska„Mięta”
7.Wiktoria Dalach„Laleczka z saskiej porcelany”
8.Ewa Cebula„Wszystko ma swój czas”
9.Katarzyna Jędraszek„Jezu, jak się cieszę”
10.Adrianna Olszańska„Niech żyje bal”
11.Katarzyna Głogowska„Dłoń”
12.Joanna Urban„Żurawie Origami”
13.Maja Więcaszek„Kasztany”

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu