Menu odnośników dodatkowych

Wyniki I Regionalnych Prezentacji Wokalnych 2019

Jury w składzie :

Anżela Koriznaite - Kwiatkowska - przewodnicząca
Justyna Samuś - wokalistka
Mirosław Strzelecki - muzyk, nauczyciel MDK w Radomiu

po przesłuchaniu 39 wykonawców w 4 kategoriach wiekowych : I - 6 wykonawców, II - 14 wykonawców, III - 11 wykonawców, IV - 8 wykonawców
postanowiło przyznać:

w kategorii I ( 7-10 lat) :

I miejsce - Zuzanna Adamus
II miejsce - Nikola Domagalska
III miejsce - Łucja Walczak

Wyróżnienie: Olek Banasik

w kategorii wiekowej II ( 11-13 lat) :

I miejsce - Julia Fiedorow
II miejsce - Amelia Chodoła
III miejsce -Zuzanna Konopka

Wyróżnienia: Celina Kalicka
Aleksandra Szymczak

w kategorii wiekowej III ( 14-16 lat ):

II miejsce - Julia Kiliszek
II miejsce - Karolina Banaczek
III miejsce - Kinga Sadownik

Wyróżnienie: Maja Winiarska

w kategorii wiekowej IV ( 17- 19 lat )

I miejsce - Adrianna Olszańska
II miejsce - Filip Łapka
III miejsce - Aleksandra Łochnicka

Wyróżnienia: Aleksandra Czupryńska
Ernest Bąk


Jury Prezentacji:

Anżela Koriznaite-Kwiatkowska – Urodziła się i swoje wykształcenie muzyczne odebrała na Litwie. Jest absolwentką wydziału dyrygentury Akademii Muzycznej w Wilnie. W Polsce ukończyła Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Nauczycielka muzyki i dyrygent chóralny z ponad dwudziestoletnim stażem. Organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Karczmiskach (woj. Lubelskie) Jest specjalistką technik emisji głosu. Laureatka Srebrnego Medalu za zasługi w Ogólnopolskim Programie „Śpiewająca Polska”. W konkursie pełni rolę przewodniczącej jury.

Justyna Samuś, jest studentką ostatniego roku Instytutu Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na specjalności śpiew estradowy.  Jest związana z Chórem Instytutu Edukacji Muzycznej oraz Chórem Filharmonii Świętokrzyskiej. Instruktorka wokalu oraz uczestniczka lokalnych przedsięwzięć i imprez okolicznościowych. Angażuje się w projekty lokalne związane z kulturą W tym roku wspólnie z nauczycielami Szkoły Muzycznej w Siennie współtworzy projekt kolędowanie w kościołach Diecezji Radomskiej.

Mirosław Strzelecki – wieloletni nauczyciel dyplomowany Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu. Założyciel i kierownik artystyczny zespołu RADOMIŚ. Swoją muzyczną edukację odbierał na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Był członkiem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Zagorzały rowerzysta, miłośnik pieszych wędrówek.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu