Menu odnośników dodatkowych

Potrójny sukces aktorów z MDK

Już po raz 23. odbył się Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca "Kwiecień-Plecień", organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. W Dniu Teatru, tj. 20 kwietnia zaprezentowały się dwa zespoły z MDK w Radomiu. 

Teatr "Uśmiech I" brawurowo zagrał spektakl "Kto się boi Pani Eś?" w reżyserii Małgorzaty Zarychty-Młynarczyk. Zespół otrzymał I Nagrodę oraz wyróżnienie aktorskie dla Liwii Kalińskiej, odtwórczyni roli Kostki.

W najstarszej kategorii wiekowej wystąpił teatr Scena 05. Widzowie mieli okazję zobaczyć przedpremierowo spektakl "Gęś Zielona", na podstawie wybranych tekstów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, w reżyserii Moniki Żurek. Scena 05 również otrzymała I Nagrodę.

Brawo!!!

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu