Menu odnośników dodatkowych

"Rytm i Melodia" 2018 - przesłuchania konkursowe

Przesłuchania konkursowe

XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej
"RYTM I MELODIA"

MDK Radom, 5 kwietnia 2018

Kategoria I (5-7 lat)

godz. 9.00-10.00

  1. Emilia Gogwim (Chrzanów) - Perski kot Dżafar
  2. Natalia Kulka (Piekary Sląskie) - Rytm i melodia
  3. Lena Tylus (Janów Lubelski) - Kochaj czworonogi
  4. Laura Jedlińska (Brzeźnica) - Kolorowe dzieci
  5. Emilia Skiba (Jasienica) - A ja wolę moją mamę
  6. Zosia Sendzikowska (Marzęcice) - Piosenka biedronki
  7. Dorota Głąb (Wrocław) - Kolorowe dzieci
  8. Kacper Knosała (Katowice) - Najpiękniejsza w klasie
  9. Nikol Aleksiejewa (Wilno, Litwa) - Ciastka

Kategoria II (8-10 lat)

godz. 10.00-13.00

  1. Patrycja Puszkarska (Grudziądz) - Laleczka z saskiej porcelany
  2. Paulina Ładosz (Węgrów) - Kolor serca
  3. Gabrysia Zalewska (Warszawa) - Na raz, na dwa
  4. Liliana Ligenza (Rymanowo Dolne) - Blues bujany
  5. Krystian Gizicki (Nowy Sącz) - Na słodko
  6. Natalia Sroka (Zator) - Najpiękniejsza w klasie
  7. Alicja Tracz (Stojeszyn Pierwszy) - Kto się przezywa
  8. Emilia Pilińska (Świecie) - Kołysanka dla mamy
  9. Julia Kurczyńska (Siemianowice Śląskie) - Szafy z koralowej rafy
  10. Amelia Puchalska (Tomaszów Lubelski) - Ciastka
  11. Joanna Dziuba (Tomaszów Lubelski) - Kto się przezywa
  12. Letycja Łyszczarz (Gościeradów) - Piosenka biedronki
  13. Michał Subik (Kraśnik) - Najpiękniejsza w klasie
  14. Martyna Zwolak (Chrzanów) - Rytm i melodia
  15. Natalia Lemantowicz (Chorzów) - Ciastka
  16. Julia Dera (Ostrów Wielkopolski) - Blues bujany
  17. Oliwia Perc (Padew Narodowa) - Deszcze z zielonych lat
  18. Maja Pańczyk (Baranów Sandomierski) - Kolorowe dzieci
  19. Lena Małodzińska (Padew Narodowa) - Do słońca
  20. Amelia Wołos (Łęczna) - Kochaj czworonogi
  21. Natalia Gazda (Nowa Dęba) - Idą wakacje
  22. Helena Popiel (Ostrów Wielkopolski) - Laleczka z saskiej porcelany
  23. Julia Tylus (Janów Lubelski) - Owocowy karnawał
  24. Zofia Szczuchniak (Łuków) - Tratata, trututu
  25. Mateusz Basiukiewicz (Kołobrzeg) - Kolorowe dzieci
  26. Marlena Piotrowska (Zieleniewo -Kołobrzeg) - Moja planeta
  27. Gabriela Ciecióra (Wyszków) - My chcemy grać w zielone
  28. Marcelina Więsek (Ludwików) - Kapelusze mają dusze
  29. Marta Wardak (Łuków) - Kolorowe dzieci
  30. Lena Bukowska (Radom) - A ja wolę moją mamę
  31. Karolina Jastrzębska (Helenów) - Blues bujany
  32. Nikola Domagalska (Radom) - Kochaj czworonogi
  33. Zuzanna Bochman (Łuków) - Kapelusze mają dusze
  34. Zuzanna Adamus (Radom) - Pamiętajcie o lalkach
  35. Amelia Mila (Kielce) - Kolorowe dzieci
  36. Antonina Miraszewska (Kędzierzyn - Koźle) - Kto się przezywa
  37. Maja Szczykutowicz (Morawica) - Cyrk wita was
  38. Judyta Gregorczyk (Radom) - Ciastka

PRZERWA OBIADOWA

godz. 13.00-14.30

Kategoria III (11-13 lat)

godz. 14.30-18.00

  1. Amelia Chodoła (Białobrzegi) - Walczę dziś o ciebie
  2. Natalia Wawrzyńczyk (Łuszczów Pierwszy) - Idą wakacje
  3. Julia Jargiło (Krzemień Pierwszy) - Kolorowe dzieci
  4. Julia Rączka (Bielsko-Biała) - Dłonie
  5. Michał Jabłoński (Milejów) - Najpiękniejsza w klasie
  6. Aleksandra Wójtowicz (Tomaszów Lubelski) - Otwórzmy serca
  7. Aleksandra Tracz (Stojeszyn Pierwszy) - Walczę dziś o ciebie
  8. Oliwia Jarosz (Skarżysko-Kamienna) - Blues bujany
  9. Natalia Ruchlewicz (Rzeszów) - Dłonie
  10. Zuzanna Lemantowicz (Chorzów) - Nutka w nutkę
  11. Zuzanna Szyfer (Lublin) - Otwórzmy serca
  12. Oskar Gomółka (Ostrzeszów) - Kolor serca
  13. Julia Nycz (Urzędów) - Blues bujany
  14. Hanna Sztachańska (Rokietnica) - Za daleko do Chicago
  15. Oliwia Stobiecka (Nowa Brzeźnica) - Piosenka biedronki
  16. Natalia Kosmowska (Puławy) - Deszczowa piosenka
  17. Natalia Rusek (Skopanie) - Para nie do pary
  18. Klaudia Łacka (Przędzel) - Kolor serca
  19. Jagoda Rataj (Katowice) - Kapelusze maja dusze
  20. Julia Owoc (Skopanie) - Kino Raj
  21. Franciszek Łukasz (Janów Lubelski) - Kochaj czworonogi
  22. Martyna Styś (Puchaczów) - Kołysanka dla mamy
  23. Natalia Piekielny (Kędzierzyn - Koźle) - Blues bujany
  24. Marta Popiel (Ostrów Wielkopolski) - Walczę dziś o ciebie
  25. Amelia Bakalarz (Opole Lubelskie) - Od rana mam dobry humor
  26. Natalia Wilczek (Aleksandrówka) - Ty druha we mnie masz
  27. Aleksandra Jazgarska (Konstancin -Jeziorna ) - Kolor serca
  28. Kinga Wołoszyn (Kraśnik) - Tratata trututu
  29. Mikołaj Gajowy (Łuków) - Dłonie
  30. Alicja Hordyj (Bielawa) - Kołysanka dla Michałka
  31. Małgorzata Stawicka (Dzierżoniów) - Otwórzmy serca
  32. Aleksandra Brzuszkiewicz (Piława Górna) - Walczę dziś o ciebie
  33. Nela Zawadzka (Węgrów) - Do słońca
  34. Amelia Żurowska (Radom) - Cyrk wita was
  35. Julia Fiedorow (Jedlińsk) - Jadę w świat
  36. Klaudia Warda (Radom) - Rytm i melodia
  37. Zuzanna Sieradz (Radom) - Pamiętajcie o lalkach
  38. -
  39. Paulina Zagożdżon (Radom) - Samba mosquito
  40. Maja Bartold (Radom) - Nutka w nutkę

Kategoria IV (14-16 lat)

godz. 18.00-19.30

  1. Olga Jagieło (Pruszyn) - On nie kochał nas
  2. Magdalena Rawska (Janów Lubelski) - Walczę dziś o ciebie
  3. Katarzyna Głogowska (Radom) - Para nie do pary
  4. Maja Adameczek (Radom) - Odchodzę w deszczu
  5. Daria Zając (Szczecin) - Otwórzmy serca
  6. Kinga Skoczylas (Kalinówka) - On nie kochał nas
  7. Izabela Łukasik (Janów Lubelski) - Walczę dziś o ciebie
  8. Aleksandra Maćkowiak (Czarnków) - Kołysanka dla mamy
  9. Ewelina Krzymowska (Kosów Lacki) - Pa aa aa
  10. Joanna Ludwikowska (Ludwin) - Buty
  11. Dominika Piekielny (Kędzierzyn - Koźle) - Kolor serca
  12. Zuzanna Zwolak (Łęczna) - Blues bujany
  13. Aleksandra Małek (Janów Lubelski) - Kołysanka dla mamy
  14. Agata Zielińska (Otwock) - Tydzień u fryzjera
  15. Małgorzata Gądek (Lisia Góra) - Za daleko do Chicago
  16. Alicja Dziurdziak (Łuków) - Kolor serca
  17. Karolina Oklińska (Trzebieszów) - Pa aa aa
  18. Julia Bojur (Zawady) - Tylko tyle wiem
  19. Milena Łącka - Odchodzę w deszczu

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu