Wokaliści "Fermaty" z nagrodami w Kielcach i Iłży

W niedzielę, 19 listopada w Kielcach odbył się Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina. Wokalistka Studia Piosenki "Fermata" Natalia Imbor otrzymała III nagrodę za wykonanie piosenki pt. "Żegnaj Kotku" z rep. Hanny Banaszak.

Na zdjęciu: Natalia Imbor

Tego samego dnia, w Domu Kultury w Iłży odbyły się XXV Iłżeckie Spotkania z Balladą. W kategorii solistów II nagrodę zdobyła Jolanta Szymczyk, III nagrodę - Kryspin Jaros, a wyróżnienie - Izabela Gębczyk.

Wszyscy wokaliści są wychowankami pani Agnieszki Dąbrowskiej.