Soliści Studia Piosenki "Fermata" p. Agnieszki Dąbrowskiej najlepsi w Lipsku!

Z dumą informujemy, że 9 czerwca 2017 r. wychowankowie p. Agnieszki Dąbrowskiej zostali zdobywcami czołowych nagród na XXI Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Lipsku.

W kategorii gimnazja Kasia Głogowska - I nagroda, Jola Szymczyk - II nagroda, w kategorii 10-13 lat Paulina Zagożdżon - II nagroda,  Ania Umięcka - III nagroda, natomiast KRYSPIN JAROS zdobył pierwsze w swoim dorobku GRAND PRIX!

Więcej informacji oraz galeria zdjęć na stronie Lipskiego Centrum Kultury: http://lcklipsko.pl/xxi-przeglad-tworczosci-dzieciecej-i-mlodziezowej-mu...