Wyniki XXVII Radomskiej Emdekowskiej Frajdy Rowerowej

W wyjątkową i nieco deszczową niedzielę 27 kwietnia br. odbyła się 27. Radomska Emdekowska Frajda Rowerowa. Ta sportowo-rekreacyjna impreza kolarstwa MTB zorganizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu przy wsparciu Prezydenta Miasta Radomia i PHU Tytan zgromadziła 70 osób. Chętni do ścigania się mieli do pokonania dystanse wyznaczone po mocno nasiąkniętych opadami deszczu ścieżkach sródleśnych a w końcowej części odcinek techniczny i prostą do Mety. Zawodnicy wykazali dużą wolę walki, szczególnie w  najbardziej wyrównanej grupie 14 – 16 lat. Na zakończenie odbyła się dekoracja i słodki poczęstunek.

Warto wymienić zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Antoś Łyżwiński - statuetka dla "Najmłodszego uczestnika"

11 - 13 lat:   1.Eryk Garczyński

14 - 16 lat:   1.Jakub Towarek i Patryk Staniewski ex equo