Spędź z nami drugi tydzień ferii

W poniedziałek (4 lutego) o godz. 16:30 rozpoczną się eliminacje do Turnieju Tańca – „Taneczne Ferie 2013”. To już 20. jubileuszowa edycja tego konkursu. Finał turnieju odbędzie się we wtorek (5 lutego) również o 16.30. W konkursie zatańczą soliści oraz duety.

Także we wtorek zapraszamy na otwarte zajęcia plastyczno-ruchowe „Bajkowe zabawy” oraz teatralno-plastyczne „W królewskim zamku”.

W środę (6 lutego) w Teatrze „Scena 05” odbędą się otwarte warsztaty teatralne dla młodzieży - „Akcja improwizacja”. Również w środę zapraszamy na karaoke.

Dzień później (czwartek, 7 lutego) odbędą się otwarte zajęcia rękodzielnicze (lalkarstwo i tkanina artystyczna) dla dzieci i młodzieży - „Szmacianych lalek świat” oraz teatralne - „W krainie krasnali i troli”.

O godz. 16:00 rozpocznie się zabawa karnawałowa dla dzieci pt. „ W poszukiwaniu Św. Mikołaja”.

Ostatniego dnia tegorocznych ferii zimowych (piątek, 8 lutego) zapraszamy na otwarty konkurs dla dzieci i młodzieży „Jak oni śpiewają”.

Przez cały tydzień w MDK prowadzone będą także otwarte zajęcia muzyczne (gitara, perkusja, instrumenty klawiszowe), plastyczne (grafika warsztatowa, malarstwo, rysunek), taneczne (balet, taniec nowoczesny) oraz wokalne.

Szczegółowy plan zajęć TUTAJ.