Spotkanie z dietetykiem w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Uwaga nadwaga”

We wtorek, 27 listopada 2012 r. o godz. 18:30, w Sali Kameralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu odbędzie się spotkanie z dietetykiem w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Uwaga nadwaga”.

Ogólnopolska Kampania „Uwaga nadwaga” powstała z inicjatywy Centrów Dietetycznych Naturhouse. Akcja ma charakter informacyjno-edukacyjny, a jej głównym celem jest propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych, będących skuteczną profilaktyką nadwagi i otyłości. Kampania ma także za zadanie zwrócenie uwagi na problem nieprawidłowego sposobu odżywiania, jaki stosujemy i utrwalamy w naszych rodzinach.

Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców.

Więcej informacji o kampanii na stronie: www.uwaganadwaga.com.