Warsztaty artystyczne w Pyzówce

Warsztaty artystyczne w Pyzówce w tym roku odbędą się w terminie 9-20 lipca 2012 r.

Już kolejny (siódmy) rok nasi nauczyciele organizują dzieciom i młodzieży 2-tygodniowe wakacyjne warsztaty artystyczne, które cieszą się dużym powodzeniem. Kierownikiem artystycznym w Pyzówce jest pani Henryka Lech nauczyciel plastyki w budynku przy ul. Daszyńskiego 5.

Oprócz zajęć warsztatowych dzieci uczestniczą w wycieczkach, w tym roku wjadą kolejką na Kasprowy Wierch, będą się kąpać w basenach termalnych w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej zwiedzą muzeum „Nikifora” w Krynicy Zdroju i muzea w Zakopanem „Stylu Tatrzańskiego” i „Kornela Makuszyńskiego”. Wrażenia z pobytu wykorzystają w zajęciach dydaktycznych. Zapisy na warsztaty już się zakończyły.