„Prezentacje Teatralne 2012” - wyniki

Jury w składzie:

• p. Anna Kulpa – kierownik literacki Teatru Powszechnego w Radomiu - przewodnicząca
  • p. Monika Żurek – opiekun zespołu „Scena 05” z MDK w Radomiu (laureat ubiegłorocznych Prezentacji)
  • p. Tomasz Kądziela – nauczyciel MDK w Radomiu

po obejrzeniu 8 spektakli postanowiło przyznać:

• w kategorii – szkoły podstawowe:

I miejsce ex aequo zespołom:

• „Dudzięta z PSP w Ciechlinie za przemyślaną i dopracowaną stronę plastyczną przedstawienia oraz wdzięk sceniczny aktorów
    • „Trzy Czwarte z PSP Nr 34 w Radomiu za dobór repertuaru, ambitną próbę zmierzenia się z trudnym tekstem oraz interesującą formę przedstawienia
  • w kategorii – szkoły ponadgimnazjalne:
    • I miejsce zespołowi „Uśmiech” z MDK w Radomiu za profesjonalizm wykonania oraz spójną i dopracowaną inscenizację

Jury Młodzieżowe – aktorzy Teatru „Scena 05” z MDK w Radomiu - postanowiło wyróżnić:

• w kategorii – szkoły podstawowe
    •  zespół „Trzy Czwarte” z PSP Nr 34 w Radomiu
    • w kategorii – szkoły ponadgimnazjalne
      •  zespół „Uśmiech” z MDK w Radomiu