XXII Emdekowska Frajda Rowerowa - wyniki

Rekordową liczbę, około 200 osób startujących wraz z rodzicami, zgromadziła XXII Emdekowska Frajda Rowerowa. Ta cykliczna impreza sportowo-rekreacyjna odbyła się w niedzielę 25 września 2011 r. w Lesie Kapturskim. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim startującym, choć nie obyło się bez małych dramatów i upadków. Mateusz Szewczyk zaraz po starcie urwał przerzutkę, a Łukasz Jończyk siodełko (obaj UKS MDK „Tytan” Radom). Na zakończenie uczestnicy raczyli się pieczonymi kiełbaskami.

Dzieci „skrzaty”

1. Traczyk Leszek
  2. Knieć Sławomir
  3. Główczyk Piotr

Organizatorem XXII Emdekowskiej Frajdy Rowerowej był Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Składamy gorące podziękowania naszym Partnerom: Wydziałowi Promocji Urzedu Miejskiego, Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego, HBC Coca-Cola Poland, BGŻ o/Radom, oraz firmom Andwoda, PHU Tytan, Inter-Cars.