XIX Piłkarski Turniej „Dzikich Drużyn” - wręczenie nagród i dyplomów

W dniach 22-31 sierpnia 2011 r. (od pon. do pt.) odbył się XIX Piłkarski Turniej „Dzikich Drużyn” pod patronatem Prezesów SBM "Łucznik" i "Gołębiów II". Turniej adresowany był do dzieci w wieku szkoły podstawowej i gimnazjalnej. Mecze rozgrywane były na boisku przy Gimnazjum Nr 22 w godz. 9:30-14:00.

W kategorii szkół podstawowych uczestniczyło 6, natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych 4 zespoły. Składy zespołów liczyły od 7 do 10 zawodników. W sumie w turnieju wzięło ucział 87 uczestników.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 31 sierpnia, na którym obecni byli pani Elżbieta Sobkowiak, Dyrektor MDK w Radomiu oraz pan Kazimierz Woźniak, Prezes SBM "Łucznik".

Organizatorem turnieju był Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Wyniki turnieju:

Kategoria - szkoły podstawowe, klasy I-III

1. Waleczne Orły
    Skład: Karol Nowak, Filip Nowak, Grzegorz Farbiś, Kacper Wiatrak, Jakub Bisiński, Bartosz Perzyński, Kacper Jozopowicz, Patryk Fijałkiewicz, Adrian Nowosadka
  2. FC Krawężniki
    Skład: Maciej Durlak, Bartek Kapturski, Kacper Forsztyl, Jakub Wardzyński, Błażej Pieszczek, Kacper Żaczek, Michał Kupidura, Witkowski Adam
  3. Legion Radom
    Skład: Przemysław Lesiak, Dawid Gaczyński, Michał Różowicz, Jakub Pietrzykowski, Maciej Stracil, Paweł Stańczyk, Paweł Jędrasek, Aleksander Prasek

Kategoria - szkoły podstawowe, klasy IV-VI

1. UKS XD
    Dawid Fabiszewski, Remigiusz Fabiszewski, Patryk Pluta,
    Maciej Filipowicz, Bartek Rosiński, Maciej Grzyb,
    Jakub Zmierzyk, Piotrek Miśkorski
  2. FC Oczoskręty
    Jakub Jarosz, Jakub Stachurski, Oskar Pyrka,
    Hubert Wójcik, Mikołaj Kucharski, Kacper Lesiak,
    Dawid Bogacz, Aleksander Stefańczyk
  3. RED Tigers
    Marcin Krajewski, Jakub Krajewski, Piotr Wiosło,
    Norbert Jaskólski, Tomasz Fereniec, Mateusz Wójcicki,
    Adam Szabelak, Krzysztof Kopczyński

Kategoria - szkoły gimnazjalne

1. Mokre Suchary
    Skład: Mateusz Szewczyk, Mateusz Soból, Daniel Winiarski, Maciej Krąpiec, Adam Sąpór, Patryk Orlicki, Adrian Borowski, Robert Kogut, Michał Pietrzykowski
  2. Ecie Pecie
    Skład: Krzysztof Wierzbicki, Szymon Kutkiewicz, Paweł Małecki, Filip Gołębiowski, Tomasz Kłoczewski, Mateusz Michalski, Dominik Kutkiewicz, Daniel Stawczyk, Daniel Paczuła, Michał Falkiewicz
  3. UKS Kalinka Radom
    Skład: Wojtek Wasiecki, Jakub Różowicz, Marceli Patek, Damian Szczepański, Bartosz Kulikowski, Dominik Wojtan, Piotr Kurpiński, Filip Adamczyk, Aleksander Kaźmierczak, Bartłomiej Mazur
  4. Akro Fani
    Skład: Kacper Wieczorek, Mateusz Ciupa, Łukasz Ciupa, Wojtek Dobosz, Kamil Wojtan, Mateusz Maicki, Adam Głogowski

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - XIX Piłkarski Turniej „Dzikich Drużyn”.