Menu odnośników dodatkowych

X Przegląd Piosenki Włoskiej „Bella Italia”

Termin: 
poniedziałek, 20.05.2024 - 17:00
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

Zapisy do 10 maja. Celem przeglądu jest popularyzacja języka włoskiego, poznanie różnych stylów piosenki włoskiej oraz prezentacja talentów wokalnych. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży wszystkich typów szkół, placówek oświatowych i kultury. W przeglądzie mogą brać udział soliści, duety oraz zespoły. Należy przygotować jeden utwór z tekstem w języku włoskim.


REGULAMIN
X Przeglądu Piosenki Włoskiej „Bella Italia”

Organizator:

Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17, 26-600 Radom

tel. (48) 360-62-02

www.mdk.radom.pl

Termin:

20.05.2024 r., godz. 17:00, Sala Kameralna MDK

Cele:

  • popularyzacja języka włoskiego,
  • poznanie różnych stylów piosenki włoskiej,
  • prezentacja talentów wokalnych.

Kategorie wiekowe:

  • szkoła podstawowa klasy I - IV
  • szkoła podstawowa klasy V - VIII
  • szkoła ponadpodstawowa.

Warunki uczestnictwa:

Przegląd Piosenki Włoskiej „Bella Italia” przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży wszystkich typów szkół, placówek oświatowych i kultury. Przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne. W przeglądzie mogą brać udział soliści, duety oraz zespoły. Premiowane miejsca przyznane będą w każdej kategorii wiekowej. W zespołach liczy się wiek większości uczestników. Do udziału w przeglądzie należy przygotować jeden utwór z tekstem w języku włoskim. Za przygotowanie podkładu muzycznego lub akompaniamentu odpowiada uczestnik.

Występy uczestników przeglądu oceni jury. Ocenie podlegać będzie:

  • poprawność językowa,
  • dobór repertuaru,
  • poziom wykonania.

Zapisy uczestników do 10 maja 2024 r. po dostarczeniu do sekretariatu MDK lub przesłaniu na adres: bellaitalia@mdk.radom.pl wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej w załączeniu do regulaminu. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie: www.mdk.radom.pl. Dostarczenie podpisanej karty zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu.

 

Sprawy organizacyjne związane z konkursem proszę kierować do nauczyciela języka włoskiego MDK, tel. 604 965 040.

 


Ochrona danych osobowych:

1. Udział w X Przeglądzie Piosenki Włoskiej „Bella Italia” oznacza zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych podanych w karcie zgłoszenia w celach niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia organizowanego wydarzenia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz.U. 2018 poz. 1000). Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do ich wglądu i poprawienia.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych: wizerunku, imienia i nazwiska, miejscowości, nazwy instytucji delegującej w zakresie publicznej promocji i sprawozdawczości szczególnie do wyróżnionych i nagrodzonych osób.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do fotograficznej i audiowizualnej rejestracji i prezentacji oraz prezentacji zarejestrowanych multimediów w materiałach promocyjnych i sprawozdawczych związanych z organizacją X Przeglądu Piosenki Włoskiej „Bella Italia”.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu