Menu odnośników dodatkowych

XIX Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham Moją Ojczyznę”

Termin: 
piątek, 5.04.2024 - 09:00
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XIX Edycji Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”.

Patronat honorowy nad Konkursem objął Biskup Radomski Marek Solarczyk oraz Prezydent Miasta Radomia Pan Radosław Witkowski.

Celem Konkursu jest promowanie wśród młodego pokolenia Polaków idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej oraz miłości do Ojczyzny. Konkurs daje również możliwość rozwijania i prezentowania przez uczestników swoich talentów wokalnych i recytatorskich.

Zgłoszenie udziału w Konkursie – protokół Komisji Szkolnej - prosimy przekazać do dnia 18 marca 2024r. drogą elektroniczną na adres:

  • e-mail: Akcja Katolicka <konkurspippakcjakatolicka@gmail.com>
  • lub na adres: Teresa Połeć, 26-600 Radom, ul. Graniczna 24
    z dopiskiem: XIX - Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej - 2024

Przesłuchanie laureatów odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu ul. Słowackiego 17, w dniu 5 kwietnia 2024 r. od godz. 9:00.

Natomiast Finał Laureatów etapu regionalnego – w dniu 26 kwietniu 2024 r. w Radomiu. Regulamin konkursu i wzór karty zgłoszenia w załączeniu - jest również do pobrania na stronie www.ak.radom.pl

Mamy nadzieję, że udział Państwa wychowanków w XIX edycji konkursu sprawi satysfakcję jego uczestnikom i opiekunom, i na długo pozostanie w ich pamięci.

Bliższe informacje można uzyskać pod nr tel. 609 198 959.

Z wyrazami szacunku
Prezes DIAK Teresa Połeć
Dyrektor MDK Dorota Sokołowska

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu