Nocowanie w MDK

piątek, 16.02.2024 - 20:00 do sobota, 17.02.2024 - 07:00
Miejsce:
MDK, ul. Słowackiego 17

W programie nocowania: karaoke, projekcja filmu, dyskoteka, gry i zabawy, konkursy indywidualne i zespołowe.

NOCOWANIE W MDK 2024
Regulamin

1. Noc w MDK jest imprezą integracyjną dla wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.
  2. Noc w MDK odbędzie się 16.02.2024 r. od godziny 20.00 do godziny 7.00 dnia następnego. Uczestnik może opuścić placówkę w czasie trwania wydarzenia jedynie w nagłym przypadku, gdy odbierze go rodzic lub prawny opiekun.
  3. Impreza ma na celu integrację społeczności, wspólną zabawę i promocję atrakcyjnych sposobów spędzania wolnego czasu.
  4. W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 10 roku życia.
  5. Zabronione jest wprowadzanie osób z zewnątrz.
  6. W trakcie trwania imprezy nie wolno opuszczać budynku Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu bez poinformowania wychowawcy.
  7. Za zniszczenie mienia placówki odpowiada sprawca. Każdy kto złamie warunki regulaminu poniesie konsekwencje proporcjonalnie do wyrządzonej szkody. Sprawę rozpatrzy Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.
  8. Opiekę nad uczestnikami sprawują nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury im. H. Stadnickiej w Radomiu.
  9. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapisanie się na wydarzenie oraz dostarczenie pisemnej zgody rodziców (prawnych opiekunów) na udział w nocowaniu do dnia 13 lutego 2024 r. do sekretariatu MDK.
  10. Niedostarczenie pisemnej zgody rodziców (prawnych opiekunów) w wyznaczonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją dziecka z udziału w imprezie.
  11. Na „Nocowanie w MDK 2024” wychowankowie przynoszą ze sobą:
    • śpiwór lub koc, poduszkę,
    • piżamę lub wygodne rzeczy do spania,
    • przybory toaletowe (szczoteczka do zębów + pasta),
    • obuwie zmienne,
    • prowiant,
    • ulubione gry planszowe, karty, itp.,
    • dobry humor :)
  12. W programie nocowania: karaoke, projekcja filmu, dyskoteka, gry i zabawy, konkursy indywidualne i zespołowe.
  13. Cisza nocna w trakcie imprezy obowiązuje od godz. 2.00 do godz. 6.00.
  14. Przed opuszczeniem placówki (w sobotę) wychowankowie są zobowiązani do uporządkowania sprzętu i użytkowanych pomieszczeń.
  15. Zabronione jest wnoszenie: alkoholu, energetyków, papierosów, e-papierosów, dopalaczy, narkotyków i innych używek.
  16. Obowiązkiem każdego uczestnika nocnego spotkania oraz jego rodziców (prawnych opiekunów) jest zapoznanie się z powyższym regulaminem i przestrzeganie jego zapisów.