Menu odnośników dodatkowych

IX Przegląd Piosenki Włoskiej „Bella Italia” 2023

Termin: 
środa, 24.05.2023 - 17:00
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

Zapisy do 17 maja. Celem konkursu jest popularyzacja języka włoskiego, poznanie różnych stylów piosenki włoskiej, prezentacja talentów wokalnych. Uczestnicy oceniani będą w 3 grupach wiekowych w kategoriach solistów i zespołów.

REGULAMIN
IX Przeglądu Piosenki Włoskiej „BELLA  ITALIA”

Organizator:

Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17, 26-600 Radom
tel. (48) 360-62-02 www.mdk.radom.pl

Termin:

24.05.2023r. godz. 17.00, sala kameralna MDK

Cele:

 • popularyzacja języka włoskiego,
 • poznanie różnych stylów piosenki włoskiej,
 • prezentacja talentów wokalnych.    

Kategoria:

 • soliści,
 • zespoły.

Grupy wiekowe:

 • szkoła podstawowa - klasy I-IV,
 • szkoła podstawowa - klasy V-VIII,
 • szkoła ponadpodstawowa.

Premiowane miejsca przyznane będą w każdej kategorii wiekowej.

Warunki uczestnictwa:

Przegląd piosenki włoskiej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży wszystkich typów szkół. Przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne. Do udziału w przeglądzie należy przygotować jeden utwór z tekstem w języku włoskim. Za przygotowanie podkładu muzycznego i akompaniamentu odpowiada uczestnik.

Występy uczestników przeglądu oceni jury. Ocenie podlegać będzie:

 • poprawność językowa,
 • dobór repertuaru,
 • poziom wykonania.         

Zapisy uczestników do 17 maja 2023 r. po dostarczeniu do sekretariatu MDK lub przesłaniu na adres: mdk.bellaitalia@wp.pl wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej w załączeniu do regulaminu.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie: www.mdk.radom.pl. Dostarczenie podpisanej karty zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu.

Sprawy organizacyjne związane z konkursem proszę kierować do nauczyciela języka włoskiego MDK, tel. 604 965 040.


Ochrona danych osobowych:

1. Zgłoszenie do udziału w IX Przeglądzie Piosenki Włoskiej "Bella Italia" oznacza zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych podanych w kartach zgłoszenia i karcie informacyjnej w celach niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia organizowanego wydarzenia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz.U. 2018 poz. 1000). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do ich wglądu i poprawienia.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych: wizerunku, imienia i nazwiska, miejscowości, nazwy instytucji delegującej w zakresie publicznej promocji i sprawozdawczości szczególnie do wyróżnionych i nagrodzonych osób.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do fotograficznej i audiowizualnej rejestracji i prezentacji oraz prezentacji zarejestrowanych multimediów w materiałach promocyjnych i sprawozdawczych związanych z organizacją IX Przeglądu Piosenki Włoskiej "Bella Italia".    

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu