Menu odnośników dodatkowych

Nauka gry na skrzypcach

Wiek uczestników: 
powyżej 6 lat
Nauczyciel: 
Fryderyk Giorgianni

Zajęcia z nauki gry na skrzypcach to wspaniała przygoda, która wprowadzi Twoje dziecko w świat muzyki. Nasze lekcje są skierowane do dzieci powyżej 6. roku życia i prowadzone są w sposób przystępny, dostosowany do wieku i umiejętności uczniów.

Doświadczony nauczyciel pomaga dzieciom opanować podstawowe techniki gry na skrzypcach. Uczniowie poznają nuty, rytmy i różne style muzyczne, a także uczą się grać proste utwory. Dzięki naszym zajęciom wychowankowie mogą rozwijać swoją pasję i umiejętności muzyczne, a także poznać nowych przyjaciół.

Jeśli Twoje dziecko nie posiada własnego instrumentu, nie ma problemu! W ramach naszych zajęć istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu