Menu odnośników dodatkowych

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Wiek uczestników: 
6-12 lat
Nauczyciel: 
Robert Walewski

Sekcja gimnastyki artystycznej z elementami akrobatyki powstała w 2018 roku. W zajęciach biorą udział dziewczęta w wieku od 6 do 12 lat.

Dziewczynki ćwiczą w czterech grupach wyselekcjonowanych pod względem wieku i zaawansowania. Celem zajęć jest wszechstronny rozwój umiejętności gimnastycznych oraz nauka podstawowych skoków akrobatycznych. Główny nacisk prowadzący kładzie na kształtowanie piękna i estetyki ruchu oraz dokładność wykonywanych ćwiczeń.

Dzieci mają możliwość rozwijania swoich uzdolnień na nowoczesnej ścieżce gimnastycznej AIR TRACK. Swój talent prezentują w czerwcu na dorocznych zawodach gimnastycznych o Puchar Dyrektora MDK.

Powiązane galerie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu