Prezentujemy wybrane fotografie wykonane przez uczestników zajęć „Grafika i fotografia”, prowadzonych przez Krzysztofa Ziembickiego. Zdjęcia są efektem całorocznej pracy dzieci i młodzieży rozwijających swoje zainteresowania oraz umiejętności w zakresie fotografii.
Podczas zajęć uczestnicy poznawali zasady fotografii cyfrowej, uczyli się obsługi aparatów fotograficznych oraz świadomego kadrowania i komponowania obrazu. Prezentowana galeria stanowi podsumowanie ich pracy, kreatywności oraz fotograficznej wrażliwości rozwijanej w mijającym roku szkolnym.

