31 medali i nagroda specjalna dla tancerek MDK w Ostrowie Wielkopolskim

wtorek, 23.06.2026

Jeszcze nie opadły emocje po sukcesach podczas Międzynarodowych Konfrontacji Baletowych w Kołobrzegu, a do Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu napłynęły kolejne doskonałe wiadomości.

W dniach 20-21 czerwca 2026 roku w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się XXIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Magia Tańca” w Ostrowie Wielkopolskim.

Zespoły Arabeska i Etiuda, prowadzone przez Małgorzatę Dzbuk, po raz kolejny zaprezentowały swój talent, pasję oraz wszechstronność. W trzech stylach tanecznych - klasycznym, współczesnym i jazzowym - okazały się bezkonkurencyjne, zdobywając aż 31 medali. W dorobku tancerek znalazło się 14 złotych, 10 srebrnych i 7 brązowych medali, a także 4 wyróżnienia.

Dodatkowym powodem do dumy jest nagroda specjalna „Osobowość Artystyczna”, którą otrzymała Aleksandra Podsiadło.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom oraz Małgorzacie Dzbuk, życząc kolejnych sukcesów na tanecznych scenach.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki, a także związane z zawartością osadzoną z zewnątrz (YouTube oraz Mapy Google). W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.

Informacje na temat polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies znajdują się w zakładce O Nas > Polityka prywatności.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu