Wakacje ze sztuką

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 13 lat na zajęcia poświęcone przestrzeni sztuki. Uczestnicy poprzez zabawę poznają tajniki gry aktorskiej. Będą uczestniczyli w zajęciach plastycznych, rozwijając swoje umiejętności tworząc z użyciem różnych technik plastycznych. Podczas zajęć pojawią się także elementy zabaw ruchowych przy muzyce.

Zajęcia będą trwały od 29 lipca do 9 sierpnia w godzinach od 11:00 do 14:15.

• 29 lipca – zajęcia teatralne
  • 30 lipca – zajęcia plastyczne
  • 31 lipca – zajęcia ruchowe
  • 5 sierpnia – zajęcia teatralne
  • 6 sierpnia – zajęcia plastyczne
  • 7 sierpnia – zajęcia ruchowe

Zapisy od 23 do 25 lipca telefonicznie w sekretariacie MDK tel. 48 3606202.

Serdecznie zapraszamy