Menu odnośników dodatkowych

Oferta szkolenia oraz egzaminu na Kartę Rowerową dla uczniów z klas IV-VIII szkół podstawowych

Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Słowackiego 17 w Radomiu zaprasza dzieci na zajęcia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego pt. „Szkolenie na kartę rowerową”, które przygotowują do egzaminu.

Szkolenie obejmować będzie część teoretyczną i praktyczną, w tym: omówienie przepisów ruchu drogowego, znaki sygnały drogowe, naukę jazdy na rowerze oraz manewrów wykonywanych w trakcie jazdy rowerowej, obsługę i stan techniczny roweru, pierwszą pomoc przedlekarską, bezpieczeństwo własne.

Do organizacji szkolenia posiadamy 10 rowerów (na kołach 24 i 26 cali), kaski oraz materiały dydaktyczne: znaki drogowe, kodeks rowerzysty, pracownię komputerową.

Po przeprowadzeniu szkolenia odbędzie się egzamin (uczestnik otrzymuje arkusz zaliczeń i z tym arkuszem udaje się do swojej szkoły w celu wydania Karty Rowerowej). Szkolenie dotyczy dzieci, które ukończyły 10 lat i są uczniami szkół podstawowych z klas IV-VIII.

Informacja i zapisy w sekretariacie MDK, ul. Słowackiego 17, osobiście lub tel. 48 360 06 202 lub mailowo kartarowerowa.mdk@wp.pl z podaniem: imię nazwisko dziecka, wzrost, tel. do rodzica/opiekuna.

Koszt od dziecka - 60 zł za całe szkolenie i egzamin. Płatne w sekretariacie MDK lub u organizatora, tytułem Szkolenie na Kartę Rowerową.

  • Termin I: 21 czerwca w godz. 11:00-12:30 + egzamin
  • Termin II: wrzesień

Organizator/prowadzący:   pan Kamil Śmiechowski


Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu