Etiuda Mini i Arabesqua Mini na turnieju w Kozienicach

W czwartek, 16 maja w Gminnym Centrum Kultury w Kozienicach odbył się XXIX Konkurs Myzyczno-Taneczny Muzic Dance. Najmłodsze zespoły prowadzone przez Małgorzatę Dzbuk - Etiuda Mini i Arabesqua Mini reprezentowały Młodzieżowy Dom Kultury.

Dziewczyny wystąpiły w dwóch formacjach oraz trzech solówkach.

Etiuda Mini cudownie zadebiutowała na scenie, zdobywając 2. miejsce w układzie pt. „Pobudka”, a ich troszkę starsze koleżanki z zespołu, Arabesqua Mini zdobyły 1. miejsce w układzie pt. „Portret”.

W solo tancerki z zespołu Arabesqua Mini zdobyły:

• 1. miejsce - Natalia Schodnia
  • 2. miejsce - Lilli Torzewski
  • 2. miejsce - Maria Gromska

Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i zdobytych nagród!