30 medali i GRAND PRIX!

W miniony weekend, 21 i 22 października, zespoły „Arabesqua” i „Etiuda” z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu, prowadzone przez p. Małgorzatę Dzbuk, wzięły udział w XXI Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Magia Tańca” w Ostrowie Wielkopolskim.

Utalentowane tancerki zaprezentowały swoje umiejętności i wirtuozję w układach solo, duet/trio, formacje w trzech technikach: klasyka, modern, jazz. Świadczy to o ich wszechstronności. Łącznie zdobyły 30 medali, w tym 13 złotych, 8 srebrnych i 9 brązowych.

Jury doceniło talent zespołów „Arabesqua” i „Etiuda”, przyznając im GRAND PRIX dla najlepszej grupy, ufundowane przez prezydent Ostrowa Wielkopolskiego p. Beatę Klimek oraz nagrodę specjalną za osobowość dla tancerki Zofii Krąpiec.

To ogromny zaszczyt, radość i duma.

Dodatkowo w nagrodę tancerki z zespołów „Arabesqua” i „Etiuda” otrzymały voucher w wysokości 600 euro do wykorzystania w Top Art Festival.

Tak zmotywowane tancerki p. Małgorzaty Dzbuk wkraczają tanecznym krokiem w nowy sezon.