Wyniki XXIV Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Jesienny Rower”

W dniu 23 listopada Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu zorganizował XXIV Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Jesienny Rower”.

W konkursie uczestniczyło 11 reprezentacji szkół podstawowych w składach 3-osobowych z Radomia i regionu radomskiego - łącznie 33 uczestników.

Konkurs polegał na napisaniu testu wiedzy z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania I pomocy przedlekarskiej na poziomie karty rowerowej przez każdego uczestnika oraz sprawdzeniu wyposażenia i stanu technicznego roweru. Każdy z uczestników musiał omówić i pokazać na przykładzie roweru wyposażenie podstawowe, dodatkowe oraz stan techniczny mający wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w MDK ul.Słowackiego 17, a obecni byli pani Dorota Sokołowska dyrektor MDK w Radomiu. Współorganizatorami konkursu którzy ufundowali nagrody byli: WORD w Radomiu, Urząd Miasta w Radomiu, salon samochodowy AMD Auto Centrum Skoda w Radomiu.

Wyniki XXIV Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Jesienny Rower” 23.11.2022 r.

Klasyfikacja drużynowa:

• 1. miejsce - PSP Nr 2 w Radomiu